Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Titeket zavar a görbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Titeket zavar a görbe orr a lányoknál?

Figyelt kérdés

Engem például nagyon zavar az orrom, mert görbe... de sokan mondják hogy jó az alakom, mert nagyok a melleim viszonylag a súlyomhoz képest. Meg a hajamat és az arcomat is szokták dicsérni hogy szép(persze az orromat kivéve de ezt nem említik).

Szóval ha egy lányba külsőleg csak az orra az ami nem néz ki jól, akkor az a lány már felejtős? ://



2012. jún. 19. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
ha zsidó vagy nem csodálom
2012. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak az számít,hogy a teste jó legyen.Főleg a segge.
2012. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
önbizalmad azért van valamilyen szinten. csak az orroddal van gond..nekem meg csak a farkam görbe, bekapod?
2012. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Típusfüggő. Láttam olyan görbe orrot ami bájos volt, de láttam olyat is ami inkább vicces. Attól függ, hogyan áll, és milyen a körítés mellé.
2012. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a 2-essel maximálisan egyet tudok érteni

Én szeretem a sexi, görbeorrú boszi nőket :) De azért nyugtass meg hogy nem előlről nézve görbe mint egy boxolónak hanem oldalról igaz?

2012. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet a melledről meg az orrodról.
2012. jún. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!