Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha szőrös a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha szőrös a mellbimbó körül (férfiaknál)?

Figyelt kérdés

A hasam kifejezetten tetszik úgy, ahogy van (mármint a szőr-mennyiség).


A mellkasomon csak kevéske szőr van, viszont a mellbimbóm körül nagyon nő.. Én ezt nagyon cikinek érzem, nem tudom, hogy a többiek hogyan vélekednek erről?


Tegnap kimentem a strandra, ezért előtte leszedtem ilyen Veet krémmel. Viszont így meg átesett a dolog a lóó másik oldalára; körülötte is szőrtelen lett.. ilyen természetellenesnek tűnik. Tükörből már nem látszik ilyennek, csak úgy, ha fentről nézek le rá.


Ilyen rövidke szálak vannak a mellkasomon/hasamon, amik nem látszanak, nem feltűnőek, viszont ha egy helyen nincs, az nagyon feltűnő.



Tehát így most vagy le kéne szőrtelenítenem az egész mellkasomat, vagy hagyni ezt a krémezést itt.


Mit csináljak?



2012. jún. 19. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Ez valami übergáz. Szerintem vágd le a mellbimbóid, így nem lesz ilyen problémád.
2012. jún. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyerek neked igen nagy problémáid vannak!
2012. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Versenyúsztam egy ideig, ahol mindenki ugye teljesen szőrtelen volt, kicsit ki voltam nézve, azóta nem tudom, hogy mi a jó.

Valami normálist választ esetleg kaphatok?

2012. jún. 19. 08:24
 4/7 anonim ***** válasza:

A mellbimbó szőrösödése még férfiaknál sem szokványos. Nem a bimbóudvarra gondolsz inkább?

Ha ott szőrösödsz, az természetes.

Manapság a szőrtelenítés is természetes. Arra kell vigyázni, hogy vagy mindenhol szedd le, vagy fokozatos legyen az átmenet a csurdé és a bozont között, akkor nem néz ki bénán.

2012. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már miért lenne "gáz"? Basszus azért vagy férfi (bár ezt már kétlem). Törődsz Te mit mondanak mások. Komolyan ezek a tinik. "Az gáz ha szőrös a lábam? Az ciki, ha három szemem van?" Kit érdekel? Olyan vagy, és kész. Ha tollas lenne, na az már "gáz".
2012. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, igen. A bimbó körül. Tehát az már a normál bőr, nem a bimbó.


19 éves vagyok, egész életemben azzal cseszegettek, hogy szőrös majom vagyok, mert a karomon és a lábamon a szőr korán megerősödött. Mostanra nem vagyok szőrösebb az átlagnál, egyedül ezen az egy részen (ha a mellkasomon is ilyen erős lenne, tojnék rá magasból, de ott gyengébb, így ez nagyon feltűnő), viszont akármikor félmeztelen voltam, mindig nagyon néztek az emberek.


Ez a nézés, és az egész fiatalkoron át tartó cseszegetés kicsit elb*szta az önbizalmamat.

2012. jún. 19. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem "gáz".
2012. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!