Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szűz fiúk mennyire szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz fiúk mennyire szoktak bénázni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és a barátom szűz,de én már nem.
2012. jún. 19. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Személyfüggő.
2012. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eléggé bénák. De aztán hamar belejönnek. Csak ajánlani tudom minden lánynak a szűztelenítést.
2012. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, személyfüggő, de nagy általánosságban sokat szoktak, mert még új a téma számukra! :)
2012. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem bénáztam.
2012. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik hogy állsz hozzá. Ha megértő vagy vele akkor minden jól fog menni. Ha elkezded fikázni hogy milyen béna akkor zavarba jön és tényleg bénázni fog.
2012. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a kezével majd jó helyen matat, nem nedvesedsz majd be eléggé.
2012. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább dobd ki, még mielőtt összetörd a lelkét!
2012. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!