Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok, olyan lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok, olyan lányokat kik segítenének legyőzni a lányoktól való félelmemet?

Figyelt kérdés

Az az azt hogy nem merek a lányok szemébe nézni zavarba vagyok és elkezdek szorongani meg zavarba jövök a közelükbe :S


17/f


2012. jún. 20. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Bordélyházban! De az nem lesz olcsó!
2012. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adj fel hirdetést.
2012. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyukáddal már beszéltél erről vagy tőle is zavarba jössz?
2012. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább akarat erőd legyen. Ha tetszik egy lány akkor menj oda hozzá és kezdj el vele természetesen beszélgetni mintha egy haver lenne, azzal a különbséggel hogy ne viselkedj úgy mint egy haveroddal hanem kedvesebb legyél hozzá, és kerüld a beszólásokat. Ezt elkezdeni nehéz utána meg már menni fog a csajozás. Én is így kezdtem hogy féltem a lányok szemébe nézni megszólítani pedig főleg féltem. De aztán legyőztem úgy a félelmemet hogy odamentem egy 4 fős lánytársasághoz kicsit ismerkedni, kapcsolat nem lett belőle ugyan, de olyan szinten szót tudtam velük érteni, meg lett egy kevéske tapasztalatom hogy már más más lányokhoz sem félek oda menni.
2012. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
család tagoknál nincsenek ilyen gondok
2012. jún. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!