Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol/hogyan ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

35-40 közötti nő vagyok, és nagyon kellene egy állandó... hát nem is tudom, hogy mi... Nem kimondottan szexpartnert keresek, inkább afféle laza kapcsolatot, "együtt járást", mint huszonéves koromban, ami nem túl komoly, de ahol vannak azért közös programok is, meg szex is. :) Túl komoly kapcsolatra, együttélésre egyelőre nem vagyok kész.


Viszont az a problémám, hogy nem tudok "direkt módon" ismerkedni, tehát kifejezetten randizási céllal. Csak úgy tud megfogni egy pasi, ha valamilyen közegben (lehet az munka, baráti társaság, buli, bármi), találkozunk, és spontán alakul valami... ez így működik is, csak többnyire kiderül, hogy nős az illető és csak el akar szórakozni egy este; vagy nekem nem jön be annyira. Egyéjszakás kalandokba nem akarok belemenni. Elköteleződni sem...

Hogy a csudában tudnék így egy viszonylag állandó kapcsolatra szert tenni?! :)


2012. jún. 20. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ezeket a filmeket megtekinted nyerhetsz pár tippet: Szerelem és más drogok, Csak szexre kellesz.
2012. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem filmekből szeretnék tanulni, hanem konkrét ötleteket várok. :)
2012. jún. 20. 17:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Na én meg pont nem ilyet keresek. Vagy de? Fene se tudja, lehet pont egy ilyen hiányzik nekem is.
2012. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pont nem milyet? Nő vagy vagy férfi?
2012. jún. 20. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Konkrét ötletek lennének a filmben :D de mind1 ;)
2012. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor írd le a filmbéli konkrét ötleteket! :) Azt nem lehet? Nem láttam egyiket sem!


Valaki nem akar elvinni moziba?! :D Játsszák még ezeket egyáltalán?! :D

2012. jún. 20. 18:15
 7/12 A kérdező kommentje:

Amúgy most egy privát levélben megfogalmaztam (végre magamnak is :) ), hogy miért is nem tudok "direkt módon" ismerkedni, ezt bemásolnám ide is, hogy jobban érthető legyen:

"Nem tudom, valahogy nem szeretem az olyan szitukat, amikor úgy megyek egy "randira", hogy akkor most lesz ebből valami, vagy sem... Ha én nem jövök be, az kínos, ha nekem nem jön be a másik, az is...

Egy közös alkalom során viszont egyértelműen kiderül, hogy bejövünk-e egymásnak, hiszen elkezdünk apránként flörtölgetni, és aztán ahogy adjuk egymásnak a jeleket, egyre egyértelműbbé válik."

2012. jún. 20. 18:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj el egy buliba és onnan szobára majd utána nem kell h megszűnjön a kapcsolat összejárogathattok
2012. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Buliba járok, de a fenti tapasztalatokkal gazdagodtam, tehát ez nem vált be. :)
2012. jún. 20. 18:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Bár lehet, az a gond, hogy szobára nem szoktam menni... :)
2012. jún. 20. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!