Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A spermium mennyi idö alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermium mennyi idö alatt pusztul el levegön?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, a víztöl hamar elpusztulnak, de mondjuk, ha olyan lesz a kezem, meddig élnek még?
2012. jún. 20. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

átlag értékek:

-6,58 másodperc levegőn

-1,22 másodperc levegőn vákuumban

-5,89 másodperc emberi kézen

-9,04 másodperc édesvízben


amit hallottál az hamis.

2012. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
x és y kromoszómás sperma élettartama különbözik, úgy tudom (y gyorsabb, x tovább bírja) -csak úgy érdekességképp
2012. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"-1,22 másodperc levegőn vákuumban"

de a vákuumnak az a lényege h nincs ott levegő SE XD

2012. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, a levegön vákuumban nekem is feltünt. Elsö, komolyan vegyelek, vagy csak poénkodsz?
2012. jún. 20. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdéses kedves kérdező!


Ne vegyél komolyan ahogy én sem a kérdést.

2012. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, a vákuum nem légüres teret jelent, hanem a környezeténél kisebb nyomású teret.
2012. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem. a vákuum légüres tér. légüres meg azt jelenti h nincs ott levegő:D ebből következik h alacsonyabb a nyomás:D
2012. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy feltettem egy értelmes kérdést, és nekiálltok a vákuum lényegéröl vitatkozni.
2012. jún. 21. 09:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Márpedig így van, hiába mond mást a köznyelv. Tökéletes vákuum jelentené a "légüres" teret (azaz a szó szoros értelmében vett semmit), azonban ilyen nem létezik, csak elméletben. Részleges vákuum pedig az, amikor kisebb a nyomás a környezeténél. Mi ugye általában a légköri nyomáshoz viszonyítunk, de természetesen lehet máshoz is. Még egyszer: csak a tökéletes vákuum jelenti a légüres teret.
2012. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na tényleg 3 másodperc, akkor erre adjatok már légyszives választ,meg arra is,hogy több mint tizenöt amerikai nő esett úgy teherbe hírességtől, hogy utólag juttatta a hüvelyébe és mégis terhes lett:


[link]

2012. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!