Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abba őrülnek bele többen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba őrülnek bele többen, hogy nincs nőjük, vagy abba, hogy pl nem megy a tanulás, vagy nem mernek megszolalni közönség elött, stb?

Figyelt kérdés
mert én minden emberért elmorzsolok egy könycseppet, akiknek nem nagy ügy nőt szerezni, de ha vizsgán teljesiteni kell, akkor meg elviszi öket a mentő kb.
2012. jún. 20. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam mind a három "összejött"
2012. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legroszabb kombináció vagyok: mérnök tanulóként simán megy a suli és még pofám is elég széles, csajok meg koptatnak...:)
2012. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a szex meg a szerelem hiányába őrülök bele, de mióta egy lány úgy tett mintha ragaszkodna hozzám és szeretne, aztán kiderült, hogy egy ribizli és csak az egóját fényezte, játszott velem azóta csak a szex érdekel. MÁr csak dugni akarok jó nőkkel és ennyi. Melót meg keresek, mert pénz is kell az élethez.
2012. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg nincs nőm régóta mert csak robizlikkel hoz össze az élet. És én nem idegelem magam van nekem pont elég gondom így is. Vizsgákon is egész jól teljesítek. Bár ez hangulatfüggő nálam. Én abba őrülök bele hogyha van pénzem akad nőm de nincs időm ha meg nincs pénzem van időm de nincs nőm. Na ezt add össze. A másik ami meg idegesítő szerintem hogy 18-20 éves lányok 42-45 éves csávókkal kavarnak. :P
2012. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
Ha nincs semmilyen végzettséged, akkor munkád is alig lesz ha lesz is akkor éhbérért fogsz dolgozni ergo alig lesz lóvé.----> nincs lóvé akkor örülsz ha 1-2 ruhád van, szórakozni nem tudsz elmenni nagy bevásárlások szintén kimaradnak ----> másképp az élőben való ismerkedés nehézkes, ha van net akkor is nehéz, de talán van némi esély rá, mert ott tudsz ismerkedni.-----> ha nem jön össze se a nő se normális munka, se elegendő pénz, akkor egy rakás sz@r az egész.
2012. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
vannak emberkék, akiket kivágtad egyetemről, mégis megcsinálták a szerencséjüket. Érettségivel keresnek több 2-3 száz ezret.
2012. jún. 21. 13:34
 7/9 ASOT ***** válasza:
nem diplomára értettem a végzettséget, hanem legalább egy érettségi vagy valami szakmunkás vizsga...
2012. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ja hát aki nem tud leérettségizni....az hogyismondjam...


másrészröl pl voltak osztálytársaim, ilyen maszkulin emberkék, akik falták a nöket, de arra már nem volt akaraterejük, hogy leérettségizzenek matekból pl.

2012. jún. 21. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:
A kettő nem ugyanaz! :)
2014. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!