Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a szomszédomnak :D?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a szomszédomnak :D? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy a szomszédom nagyon furcsán viselkedik.Minden reggel ugyanakkor jön ki a lakásából mint amikor én suliba megyek.De minden reggel! :D

Jó most vége lett az iskolának,pont akkor cigizik mikor én hazajövök este a futásból.Régebben a ház mögött cigizett most minden este a ház előtt cigizik,PONT mikor hazajövök a futásból,mintha rám várna.Ő egy 32 év körüli férfi,én meg egy 16 éves lány vagyok.Nagyon kedves,mindig megkérdezi hogy vagyok.Én ezt nem bírom,olyan ijesztő...most ez mi?tetszem neki vagy vajon alapból ilyen furcsa? Amúgy én nem vagyok vele kedves,de azért bunkó sem,csak nem akarom hogy így viselkedjen.Próbálok mindig korábban elmenni hogy ne legyen ott amikor hazaérek,de valahogy mindig összefutunk..


Ha jól nézne ki örülnék neki :D,de nem néz ki jól..



2012. jún. 21. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, amíg nem tesz semmi konkrétabbat nyugi!!! Ha tesz szólj a szüleidnek, de rögtön :D
2012. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen szomszédom :DDD de az folyton ott van mindenhol, legalább nem kell figyelni a betörők miatt xDD reménykedj te is, hogy csak egy ilyen minden lében kanál emberke és semmi komoly ;D én szomszédom is folyton kérdezget (de nem csak engem hál' Istennek, hanem mindenkit xD) néha meg kioktat, ha 2x köszönök neki egy nap vagy mi :DDD
2012. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani vannak olyan emberek akik alapból kedvesek és próbálnak a fiatalabb korosztállyal beszélgetni találkozni de persze lehetséges az is hogy tetszel neki addig nincs baj még csak ott áll és köszönget
2012. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:DD gáá. :D rendben köszi
2012. jún. 21. 01:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is legtöbbször 06:55 és 07:00 között indulok el munkába mivel ki van számolva a menetidőm.ugyanígy mindenki időre megy a kötelességére,ezért ne csodálkozzon 2 elkötelezett ember ha egyszerre szoktak elindulni,az ürgének kit mondtál lehet ez ilyen kényszeres dolog,időre van neki minden betervezve :D
2012. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy bejössz neki, vagy simán emlékezteted valakire ,gyerekori barátnőjére vagy mit lehet tudni. Közbe meg semmi többet nem akar tőled. Vagy csak paranoiás lettél és beképzeled. Lehet ennyi a jó az egész napjában hogy téged lát XD.. "Szegény ember.. :P

Amúgy lehet 5 házzal arrébb is azért megy ki cigizni valaki hogy megnézzen.

Nem tudom mit vagy úgy oda.. Ha kikezd veled elhajtod és ennyi. Vagy lehet megtudta valahonnan hogy neked nem lenne probléma az hogy 32 éves egy pasi mint ahogy írod is. És a szomszédod abban reménykedik hogy hátha lesz csoda és öszejössz vele. Hülyék tudnak ám lenni az emberek ha nőügyről van szó. Bár kissé pedo a csávesz ha ez van.

2012. jún. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tessék itt 1 kedves ember 1ből a fasságra kell gondolni lol -.- " Azért mert kedves veled nem feltétlenül jössz be neki vágod??

Csak marattak még a régi korszakból normális empatikus emberek is .. nem hinném ,h bármelyik 30 év felettinek 1 kis lány kéne :(

2012. jún. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta elköltöztetek? :D
2018. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!