Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnt, hogy a legtöbb Dávid nevű fiú jó pasi?

Figyelt kérdés
Pl. én ismerek 6 Dávidot, abból 5 nagyon jól néz ki. Meg amúgy is ez a név olyan jó, nem? :-)

2012. jún. 21. 12:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
van jó pasi akit dávidnak hívnak de nem mind jó pasi.
2012. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Van egy...:DD amúgy én kb.3 Dávidod ismerek,egyik nagyon jó, a másik se rossz.a harmadikat meg nem láttam már pár éve....xd
2012. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
szeretem is ezt a nevet,és egy Dávid akit ismerek szerintem is leírhatatlanul jól néz ki...:PPP tipikusan(legalábbis nálam) szexi pasi,annyira hogy ránézek és elolvadok :D
2012. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Én Dávidot ismerek, egyik helyes *-* :DDD
2012. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

nekem az tűnt fel, hogy való igaz, de a név kb elárulja hogy jó e valaki vagy nem(a legtöbb esetben)

pl a Dávidok a legtöbb esetben jó pasik

a Jenők a legtöbb esetben bénák

a Józsik a legtöbb esetben parasztosak

stb stb

2012. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
utolsó! ez Komolyan így van! :D
2012. nov. 3. 13:26
 27/34 anonim ***** válasza:

a Józsik a legtöbb esetben parasztosak xD

Én csak egy Józsit ismerek, de ő tényleg parasztos.xD Ezek szerint egy név befolyásolhatja a jellemet? Vigyázz, milyen nevet adsz a gyerekednek!:P Persze csak vicceltem.

2012. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

amúgy lehet benne valami.

a bibliában is sokszor kitértek külön arra, hogy "kell" elnevezni a gyereket, meg ki nevezheti el..ha volt alapja akko9r ennek is van...

2012. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nekem a név sem tetszik,és egy dávidot ismerek,az is bűnronda :D
2012. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Hát például Szabó Dávid az X Faktorból... no comment, egyszerűen imádooooooom! :*
2012. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!