Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ideális ruha amire fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális ruha amire fel kapjátok a fejeteket fiúk?

Figyelt kérdés
Mármint, ha nagyon rövid szoknyàban van, nem szólítanátok le, mert könnyűvérűnek látszik, ha pedig csak egyszerű farmer+ póló akkor túl átlagos?
2012. jún. 22. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik se igaz így ebben a formában.
2012. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miniszoknya,magassarkú.
2012. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Leszólítás, hogy függ össze a ruházatoddal? Lehetsz, te latexben is disznómaszkkal* :D egy szerény fiú akkor sem fog leszólítani.


*- jó hát lehet, hogy ez csak nekem jön be :DDDD


26/F

2012. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Alapszabály, hogy vagy a lábat vagy a dekoltázst hangsúlyozzuk, hogy elkerüljük a túl kur.vás összeállítást. Tehát ha a felső merész, akkor inkább farmert vegyél hozzá. Ha a szoknya rövid, akkor ne legyen mély a dekoltázs.

Mondjuk ha mindegy, hogy mit gondol rólad, csak az számít, hogy megbámuljon, akkor miniszoknya, kivágott top, garantált szemlegeltetés.


24/N

2012. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
disznómaszk ?! te abberált állat xD najó nem ám én nem vagyok rasszista :)
2012. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A múltkor láttam egy csajt, fehér, bokáig érő,eléggé áttetsző szoknyában. Alatta tisztán látszott a kis fehér tangabugyi. Hát leesett az állam.
2012. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13:26-os:


Az se volt rossz, mikor egy plázában olyat láttam, hogy a lány a nagyon rövid miniszoknya mellé egy lehelletvékony felsőt húzott fel, amin keresztül tisztán látszott az egész melle, a derekán meg a ribancrendszáma. Nem kicsit bámultam meg.


29/f

2012. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bässzátok meg magatokat férfitársaim...Csak én vagyok azon az elven,hogy nagyjából tökmindegy milyen ruhát hordanak a nők? (Azért emberi keretek között értendő) De nem?
2012. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háát, én péládul imádom a szép fogós combokat nézegetni a mini shortban, vagy rövidke szoknyában. Egyértelmű,hogy az a jó, minél több látszik belőled, annál kafább. MEg jó testhezálló is legyen,és lehetőleg sötét színű. De fekete-fehér-kék ami a legnyerőbb. A bézs illetve a túl sok szűrke nőknél unalmas. Fekete az a tutti szerintem. Imádom ha ilyen színben van a maca, olyan kis vagány. F 26.
2012. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!