Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy mindig különböző tünetek?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt egyszer nagyon görcsöl a hasam, máskor meg sem érzem. Egyszer a fél konyhát felzabálom, máskor egy falat is alig megy le a torkomon. Egyszer szinte wc-re se kell mennem, máskor meg óránként meglátogatom a mellékhelyiséget. Előtte általában 1 héttel totál kipattogok, az már megvolt. De most nehezebben is lélegzek, fel vagyok puffadva, mint valami nem is tudom már mihez hasonlítani magamat. Talán hőlégballon. Hányingerem is van, eddig nem gyakran volt.

Az baj, ha mindig más tünetek jelentkeznek? anyukámnál is így volt.

15L


2012. jún. 22. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden nő szervezete máshogy reagálja le a menstruációt. Amint mondtad, ez öröklődött. Ha anyukádnál sem volt gond, akkor nálad sem lesz (valószínűleg).
2012. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet örökletes :) Szerintem semmi gond nincs ezzel nekem is hasonló mondjuk hányingert nem produkáltam még menstruáció elött vagy után vagy miat
2012. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm. És ha a menzesz első pár napján, sőt néha a menzesz előtt is hasmenésem van? Az is normális akkor, nem?
2012. jún. 22. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!