Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Már majdnem 21 vagyok, 12 éves korom óta teljesen tönkrement az életem. A nagyszüleim meghaltak, a szüleim 16 évesen elhagytak, barátaim nincsenek, akikre számíthatnék, csak 1-2 haver, de az nem ugyanaz. A lány, akit igazán szerettem, és akitől gyereket szerettem volna, elhagyott. Van egy nagy adósságom is, amit rámhagytak, ezáltal szinte már élni sem tudok. Többször gondoltam öngyilkosságra, de nem mertem megtenni, most viszont nagyon közel állok hozzá és semmi félelemérzet nincs bennem. Egyátalán nem érzem már azt a boldogságot, amit gyerekként, amikor még minden rendben volt, csak egy nagy ürességet.
2012. jún. 22. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is sok mindenen vagyok tul és sokszor gondolkodtam az öngyilkosságon de hidd el ha eddig erős voltál ki fogod birni és igenis lesznek még szép pillanatok az életedben viszont ha feladod kárba megy mindaz amit eddig kiálltál azért hogy egyszer boldog lehess.. Az öngyilkosság nem megoldás hanem feladás , ne add fel, légy erős mint ahogy eddig és minden rendben lesz szed össze magad!!!Hidd el érdemes én is azt teszem nem adom fel ha már eddig nem tettem !
2012. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jézusom. :O nagyon sajnállak. úristen.

de hidd el... minden jobb lesz. erősnek kell lenned. és hinned.

semmi nagynéni meg ilyenek?

mondanám hogy költözz hozzánk, de kicsi vagyok, erről nem én döntök. :(

2012. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkit hagytak már el.Van akit mindenki.Az életed ,az egyetlen el ne életed,el ne dobjad!!KERESS SZERETŐ EMBEREKET!
2012. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hunter92 ***** válasza:
Én fogok semmilyen biztató szöveget írni, inkább ajánlok valamit. Nézd meg A titok című filmet. De ne szkeptikus szemmel nézd, hanem fogadd el, hogy ami a filmben van az igaz és működik. Ha kell nézd meg többször is. Gyökeresen fogja megváltoztatni az életed, ha őszintén elhiszed, és használni kezded a filmben elmondott dolgokat. Olvass Andrew Matthews könyveket. Pár cím tőle: Hallgass a szívedre! (szerintem a legjobb könyve), Élj vidáman!, Legyél boldog most! Ha nincs pénzed megvenni őket, nézz szét a neten, torrenten fent kell lenniük. Ezeknél a világ összes együttérző szövege sem ér többet.
2012. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hunter92 ***** válasza:
*Én nem fogok...
2012. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!