Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le a duci lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a duci lányokat?

Figyelt kérdés

egy csomó kérdésnél azt olvastam hogy mindenki szidja őket hogy csak ők tehetnek róla meg hogy a fiúk csak a vékonyakat szeretik.

ez mennyire igaz hogy a duci lányok semmit se érnek?

én se vagyok vékony 165/60-65 meg sok barátnőm is ducibb de van köztük olyan aki sportol mégse vékony.


2012. jún. 23. 17:07
1 2
 1/19 anonim válasza:
69%
Mert hülyék...
2012. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
A kommenthuszárok véleményére szerintem nem kéne annyira alapozni.
2012. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
51%

Ja az 1. vagyok. Azt hiszik,hogy mert véknyak,övék a világ. Ezért pedig NAGYON NAGYOT tévednek.

Én is vékony vagyok (170 cm,40kg),mégse nézek le senkit. Így egyértelmű,nem??? :)

2012. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is pont akkora vagyok mint te :) De engem érdekel mit gondolnak mások ezért most fogyózom.Min 10 kilónak lekell mennie.
2012. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
pont a kövérekről szól a világ,állandóan róluk kell hallani,meg újabban a melegekről,alakul a szép világ
2012. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Ennek egyébként ezernyi oka lehet. A kövérség régen ugyan a hatalom jelképe lett, de mára sok betegség okozójának tekintik (többnyire okkal). Egyszerűen nem kelt egészséges látványt. Ez utódnemzés szempontjából ugye előnytelen. Meg kevésbé mozgékonyak, kevésbé életképesek, veszély esetén ők hullanak el először. Zsákmányállatnak kiválóak. És ez egy öngerjesztő kör. Ha azt szeretnéd hogy a gyerekednek könnyebb legyen, válassz jó géneket. Ha a rossz géneket nem választja senki akkor kikerülnek a génállományból, és egyre a legjobb egyedek maradnak fenn.
2012. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyébként neked talán nem fontos a külső?
2012. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6. ugye ezt te se nagyon gondolod komolyan...

7. szerintem nem a súly a fontos...

2012. jún. 23. 17:32
 9/19 anonim ***** válasza:

Hogy miért?


Te talán járnál egy ilyen a számítástechnika világa iránt elhivatott ifjúval?

[link]

Őt miért nézed le? Nem tehet róla, hogy a lányok csak a jóképű izmos srácokat szeretik.

2012. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Te járnál egy 160 cm-es fiúval?
2012. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!