Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy bizonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy bizonyos emberek látványától teljesen begerjedtetek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Tegnap már volt egy hasonló kérdésem és nem érettek velem egyet sokan, ezért vagyok kíváncsi, hogy csak én érzek-e így. Számomra Kimi Raikkönen az, aki a mennybe tud repíteni szimpla mosolyával is. Ráadásul élőben még helyesebb, mint a képeken. Nektek is bejön? Pontozhatjátok egy 1-10-ig terjedő skálán.

Íme, néhány fotó:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2009. júl. 7. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Kis mogyorózabáló feje van :D Mondjuk legyen 3


Amúgy van ilyen, én akkor kergülök meg ha a párom félmeztelenül flangál a lakásban :D

2009. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, vannak olyan férfiak, akik rendesen megbabonaznak a kisugarzasukkal, és igazabol nem " begerjedek" ( arra ott a férjem :)), de mégis olyan jo érzéssel tolt el a tudat, hogy olyan vonzoooooo az adott pasi :)


De ez a Kimi gyerek, hat szegénykém ritka csuf... Mar bocsi ..

2009. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vannak ilyen férfiak, de pont Kimi nem az...szerintem ronda szegény...10-es skálán kap egy 3-ast. jóindulattal.
2009. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
nem is olyan ronda szerintem. en8ast adnek neki. Kivancsi lennek ha a ti kepeiteket kene pontozni, hanyasokat kapnatok, ha igy lenezitek Kimit, ti olyan gyonyoruek lehettek...
2009. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm feltételezésed, én annak tartom magam ami azt illeti :P
2009. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem néztük le , csak nem tetszik. biztos valami jó ronda lehetsz hogy látatlanban vádaskodsz.
2009. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
jajj en is imadom ezt a pasit.....naon be lehet tolle gerjedni:D:D:D
2009. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

hát az első képen egy kis csövesnek tűnik

de ott ahol tetkós meg minden nem nézném ki hogy forma1es pilóta :D

inkább vmi rapper vagy nem tom

nem skálázok mert fiú vok :)

2009. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon:) 10
2009. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!