Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki? nagyon sovány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki? nagyon sovány? Türhető?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 23. 20:42
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Szexi, de ilyen képeket töltögetni...
2012. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

szánalmas....tudom...:D

de ez volt az első és utolsó.

2012. jún. 24. 16:25
 33/42 anonim ***** válasza:
csini. :) szerintem vonzó vagy.
2012. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
A dagadt mangalica az igazi, abba lehet tölteni rendesen.(jó az alakod)
2012. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszel. Az a típus vagy, akinek kicsi a melle, cserébe széles a csípője és szép kerek fara van.


Megjegyzés: ha már névtelenül és arc nélkül töltesz fel egy képet, mégis minek takarod ki a melleid?

2012. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Bomba csaj vagy. Hidd el. S ne aggódj a melled miatt. Egyáltalán nem gond, hogy most nem hatalmas dinnyéket hordasz. Így 38 évesen is igazi nő lehetsz, s nem a térdedig fog érni. Nekem pont az ilyen alakú lányok jöttek be világéletemben. Most még a korosztályodbeli fiúk nagyobb többsége lehet, hogy nem értékel de biztos hogy sokan igen. S akik meg most nem, azok 6 év múlva meg majd csodálkoznak: "Pedig nem is tűnt ennyire jó csajnak annak idején". A mostani "bombázók" akiket meg irigyelsz, szét lesznek csúszva teljesen. Ha tudnád hány ilyen esetet néztem végig az elmúlt 15-20 évben.... Szóval no para, csaj vagy s nem vagy se sovány se tűrhető. Pont a csillagod ötös kategória!
2012. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Sajnálom de nem sok takargatnivalód van az már biztos.

Sportolnod kéne meg rendesen kajálni,akkor jól néznél ki.

25F

2012. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
vicces hogy ennyire megoszlik a vélemény :)) ! és nagyon köszönöm az eddigi kedves válaszokat,sőt aki negativat irt annak is köszönöm! és nem azzal van bajom hogy nem jövök be a korombeli fiuknak,igaz ez teljesen ugy jön le ,mert aki után csak ugy loholnak a fiuk az biztos nem tesz ki egy ilyen kérdést.igazából az önbecsülésemmel akadnak gondoik,én nem látom reálisan magam,és nekem nem tetszik amit a tükörben látok.. lehet azért mert régebb amikor fele ekkora voltam(vékonyabb) sokat csufoltak,és ez ugy meg maradt bennem...
2012. jún. 25. 17:51
 39/42 A kérdező kommentje:

sportolok és kajálok rendesen : DDDDDDDD

és igen már páran le irtáák hogy nincs takargatni valóm!

2012. jún. 25. 17:52
 40/42 anonim ***** válasza:
Hány centi és hány kiló vagy, ha ezt szabad kérdezni? :)
2012. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!