Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik egészen fiatalon (18-23 évesen) megnagyobbíttatják a mellüket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mit gondoljak?Sajnálom őket,mert egy részüknek nem lenne szüksége műtétre...
2012. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolom róluk, hogy nem elégedettek magukkal, és ezért teszik. Na meg persze, miért is ne?
2012. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
PÉNZESEK
2012. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

Sosem járnék egy ilyen csajjal ha tudnám róla.

Vagy mégis, de akkor mindig elvinném valami forró helyre hogy kezdjen olvadni a szilikon benne és szopjon.

muha.

2012. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kort is írjatok és nemet lécci!


Fiúk/Férfiak, párkapcsolat, ismerkedés szempontból jelent valamit? Negatívum vagy pont ellenkezőleg?

2012. jún. 23. 22:31
 6/16 anonim ***** válasza:
én 19 vagyok és megműtettném mert nem tetszik hogy kicsi ettől érzem magam rossz csajnak am mindenemmel meg vagyok elégedve hiába jövök be így is a pasiknak magam miatt csináltatnám
2012. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19éveske...imádom a kicsi ciciket, amíg nem műtteted meg leszel a csajom? :D
2012. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha a személyisége rendben van, akkor járnék vele. kiváncsi vagyok milyen lehet 1 szilikonimplant tapintása:D
2012. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy gimis osztálytársam, aki egy amolyan "szuperszexi cicababa " volt, mindenki oda volt érte hogy milyen gyönyörű meg milyen tökéletes alakja van, kerek feneke, dús haja, kék szemei stb. de melle az nem sok volt neki, mindig mondogatta hogy "2 szúnyogcsípés, amit ha borogatnék elmúlna" és hogy ha lehetőség lesz rá megcsináltatja. 20 évesen megcsináltatta és elég nagyokat rakatott be. Tény hogy nagyobb lett az önbizalma, mégjobban elszállt, de nekem nem tetszik így már. Aránytalan lett, látom mikor kipakolja őket és ugye mikor felpolcolja van egy íve, és nagyon látszik hogy mű...
2012. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hogy szerencsések hogy ennyi pénzük van hogy még erre is költhetnek

nekem kicsik a melleim és még mintha lógni is kezdenének

nem tetetnék bele szilikont, de mit meg nem adnék, hogy felvarrattathassam őket...

félek hogy 25 éves koromra majd úgy fognak kinézni mint egy spániel füle és senkinek nem fogok majd kelleni :/

21/L

2012. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!