Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek hogyan telnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hogyan telnek az estéitek a hajógyárin? ÖSZINTÉN!?

Figyelt kérdés

Elmentek és majd jön egy srác, akivel dugtok?


csak mert én akárhányszor megyek, durván visszautasitanak, mert nem vagyok a kulturájukba illő (nem joképü, nem izmos, nem magas, nem gazdag). Fájdalmasan felszines hely, nem gondolod?


2012. jún. 24. 04:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, de ha nem bánod azért megosztom veled a véleményem.


A Hajógyári-hoz hasonló helyeknél én már rég nem úgy megyek oda, hogy csajozni, csak úgy, hogy jól érezni magam.


Nem tudom mi történt, de úgy látszik mostanában ez nem úgy megy, hogy bemész oda, és az X. próbálkozásra hazaviszel valakit.


Maximum tényleg akkor, ha kitűnsz valamivel, arcoddal, testeddel, de azzal nagyon.


De egy átlag ember manapság, becsajozni ott, csak akkor ha szerencséd van.


Bár van még egy dolog, ami szerintem elég nagyban megtépázza az esélyeinket a lányoknál:


A másik amit szerintem észre vettél te is, hogy ha nem is túlnyomórészt, de tele van alfa-hímekkel akik gátlástalanul szarabbnál szarabbal módszerrel, stílussal mennek oda 2 másodpercenként 3 lányhoz, bepróbálkozni. Már én fogom a fejem néha. Ergo, szerinted hogy ki lehet már a csajok, hogy a sok alfa betalálja őket. Nekem az élettől elmenne a kedvem, nemhogy a szextől. Szóval, ahova sok rámenős Jancsika jár, azt kerülni kell, mert csak rontják a színvonalat.

2012. jún. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
első: tudod mi az hogy alfahím???
2012. jún. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész hajógyári egy nagy rakás sz@r az emberekkel és a zenével együtt.Máshol sokkal nagyobb eséllyel találsz csajt/pasit.
2012. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A 3. hozzászólónál én sem írhattam volna szebben.
2012. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mi a halál faszáért jársz oda?Pontosan,felszínes hely.Akkor miért mész oda?
2012. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Haverom volt ott. Azt mondta hogy ott katiból áll az élet.
2012. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
valami olyan személy is irhatna, aki elsökézböl ismeri a egyen-koktélruhás tinicsaj csapatok nemi életét, mert mondjuk ő maga is közéjük tartozik, vagy a farok másik végéröl részese a dolognak.
2012. jún. 24. 11:32
 8/22 anonim ***** válasza:

Pontosan..felszínes. Akkora képmutatás az egész.

Ez a "baj" veled, hogy nem vagy, vagy inkább csak NEM TŰNSZ gazdagnak.

Ha a kis tini ribik azt látják, hogy pénzes vagy, a többi dolog nem érdekli őket.

Egyszer próbáld ezt ki. Öltözz fel sportos-elegánsan, ha van VIP jegy (pár ezerrel többért) vegyél azt. Vegyél pezsgőt. Csinálj úgy, mint akit felvet a pénz, de ezt ne úgy hajts végre, hogy pl magadra aggatsz fake Armanitól a Guccin át mindent, mert az nevetséges. Igényes öltözködés+ viselkedés.

Ha egyszer lesz így bulira kicsit több pénzed, akkor mehet a rongyrázás...szerintem érezni fogod a különbséget. Gátlástalanul tedd a szépet. Aki a (nemlétező) pénzed miatt megy el veled, az meg is érdemli, hogy másnap koppanjon :D

Nekünk lányoknak (tisztelet a kivételnek..tényleg! ) kell legalább az illúziója annak, hogy a kiszemeltünk jómódú.


Nyilatkozom én és a barátnőim nevében is, hogy így könnyebben kapsz nőt.

Ezek miatt nem szeretek a hajógyárira járni, csak néha muszáj, mert sok ismerősöm inkább ezt preferálja, mint egy igényesebb klubbot. Bár ha körülnézel ott is ugyan ez megy, csak nem ennyire látványosan.

2012. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

*hajtsd

(előző voltam)

2012. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
jó, mert szerinted a 16-17 éves srácok hogyan dugnak ott korukbeliekkel? gondolom nem viritják a 20ezrest, mert nincs nekik. CSak max joképüek, meg jok a ruháik, aztán lehet menni a bokorba.
2012. jún. 24. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!