Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baráti aggódás vagy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baráti aggódás vagy szerelmi féltékenység?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, elég sokat beszélgetünk.

Pár hete látott egy közös ismerősünkkel beszélgetni. Semmi nem volt, csak 1-2 órát beszélgettünk, mert rég találkoztunk.

Beszéltem az ismerősömmel aznap este telefonon, mert feéhívott és rákérdezett, hogy mi ez a nagy barátság a férfival? Hogyhogy mi ilyen jóban vagyunk? Mi ez az összejárás?


2012. jún. 24. 09:29
1 2
 1/16 ASOT ***** válasza:
féltékeny bizony!
2012. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Biztos? És miért adja ezt így a tudtomra, ha nem akar tőlem semmit? Honnan tudom? Én elmondtam neki, hogy vonzódom hozzá, de ő ennyiben hagyta. Választ sem kaptam tőle, akkor az nyilván NEM-et jelent. Én így vettem.
2012. jún. 24. 09:34
 3/16 ASOT ***** válasza:

igen biztos!

annyi lehet csak, hogy fél bevallani az érzéseit. lehet attól fél h te elutasítanád...

2012. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elutasítanám? DE hát tudja, hogy vonzódom hozzá. Ezt a logikát. :(
2012. jún. 24. 09:41
 5/16 anonim ***** válasza:
mindenesetre iylen pasival ne állj össze aki ennyire féltékeny mert egy párkapcsoltaban nayon idegesítő lesz
2012. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az most lényegtelen, ne szaladjuk oda, hogy ilyesmiről beszélünk, mert kizártnak tartom.
2012. jún. 24. 09:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem akar ő semmit tőled csak hízik a mája,hogy bejön neked.Most meg be van fosva,hogy más is bejön a képbe.Maradjon csak barát :D
2012. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ergó> seggf_j?
2012. jún. 24. 09:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ja.Olyan mint egy kisgyerek amikor ott van egy játék akkor nem kell,de ha más kezd el vele játszani akkor már kellene neki xD
2012. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na azt mondja bejön neki az ismerőse,majd le s*ggfejezi...

Na ezért nem kell nőkkel foglalkozni még beszélgetés szintjén sem,a hátad mögött sok negatív jelzőt rádaggatnak a kedves beszélgetőtársakkal majd a p*fádba vigyorognak

2012. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!