Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tette már tönkre legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tette már tönkre legjobb barátotok/barátnőtök a párkapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
Az első szerelmemet az én legjobb barátnőm addig bombázta hülyeségekkel,amíg össze nem vesztünk.Most is rettegek,hogy csak azért,mert nem akartam vele tegnap bulizni menni,bosszúból hülyeségeket fog beszélni annak a pasinak,akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak,és úgy érzem,régóta először újra szerelmes vagyok.Mit tennétek?

2012. jún. 24. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Elhagynám a legjobb barátnő kifejezést, és szemen köpném.
2012. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak próbálta, ami valamelyest sikerült is neki, mert szakítottam a csajjal.

Tulajdonképpen csak rádöbbentette vele a csajt, hogy Engem szeret, majd hosszas sírás rívás után visszafogadtam és együt voltunk meg 2 évet.


Ma már tudom, hogy az akit a legjobb barátomnak hittem, egy utolsó hazudozó, egy mesegyár és egy jellemtelen senkiházi aki a másik sikerére is féltékeny.

2012. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

beszélnék vele,

akármilyen furcsa.

a kommunikáció ugyanis,

sok dolognak kulcsa.

2012. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nálunk ez forditva volt/van

a legjobb barátnőm kb minden nap csak 2 beszél velem

2012. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is így volt. tudom hogy nehéz, de én megtettem és azóta kiegyensúlyozottabb lettem mióta elhagytam. szerintem gondold át ezt, az elején rossz nélkülözni utána minden rendben lesz.
2012. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Amikor ismerkedő fázisban voltunk az akkori párommal, a "legjobb" barátnőm mindenfélét susmusolt neki rólam. Direkt alám akart tenni, mert nem tetszett neki, hogy vonzódunk egymáshoz. Azóta alaposan megválogatom, miket mondok el neki. Ha komolyabban megtetszik egy pasi, azt megtartom magamnak.
2012. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jelen esetben én vagyok a legjobb barátnő, és szerintem még nem tettem tönkre a kapcsolatukat. :D az elején kicsit pipa voltam, hogy engem hanyagolt, de idővel megoldódott. segítek nekik, ahogy tudok, barátnőm néha picit ügyetlenkedik. a fiúval meg nagyon jóban vagyok, gyakran kér tanácsot a barátnőkről :D mert én mégis jobban ismerem. szóval nem feltétlen akarnak rosszat a barátok! :)
2012. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!