Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket ez zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el azt az élethelyzetet, amikor mentek az utcán és szembe jön veletek egy szép arcú, csinosan öltözött lány és rátok mosolyog,de a fogai elöl le vannak törve és hiányosak is.

Ti visszamosolyognátok rá és szóba állnátok vele, vagy azt gondolnátok bárcsak ne villantotta volna ki a fogait? Mennyire zavarna titeket a lány csúnya fogai?


2012. jún. 24. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vészes ott a helyzet... ha csak kicsit állnak furán a fogai, az még lehet aranyos is :) Ha nagyon hiányos, akkor azért az más.
2012. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz nem kéne mennie rendbehozatalra?
2012. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolkodom, mint az első. Attól függ milyen. Amúgy meg simán, ez nem akadályozó tényező, bár nekem meg sárgák a fogaim a gyógyszerek miatt (mellékhatás, fogorvos se nagyon tud velük mit csinálni), szóval hasonló a helyzet nálam is.

22F

2012. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ahogy a 2. mondja : menjél fogdokihoz és rakasd rendbe... műfog vagy mit tudom én hogyan hivják :)

és a kérdésre válaszolva: igen, nagyon zavarna

2012. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó:Én szívesen megcsináltatnám, de mivel lassan 20 leszek és a fogszabályzó már nem ingyenes, ezért nagyon drága lenne. Plusz még fogpótlás,ami megint k..va drága és a szüleimnek erre most nincsen pénze. :(

Ráadásul, nem orvosnak tanulok,akik több százezreket keresnek,szóval az én keresetem édes kevés lesz rá.

De így, amint látom a fiúknál sincs esélyem, és emiatt nincs is önbizalmam.

2012. jún. 25. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Visszamosolyognék rá persze, sőt harapnám a számat,hogy inkább ne tegyem, mert lehet hogy ez a röhögve mosoly nem esne túl jól neki. Egy látványosan foghíjas embernél nevetségesebb, abnormálisabb látványt el lehet képzelni ,de ritka.
2012. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!