Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért? Van, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért? Van, akinek bejön? :/

Figyelt kérdés
A strandon csomó szép lányt látok, de olyan csávókkal, akiknek a karja, mellkasa (ez még talán oké), de a lába is borotvált. Komolyan ennyire bejön ez nektek???
2012. jún. 24. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Hónalja, arca legyen borotvált, a pénisz körül pedig rövidre fazonírozva a szőr. Ja és ne legyen bundás a háta. Ennyi. Ja nem, hazudtam. Az orrából és a füléből se lógjon ki semmi.
2012. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, én a férfiakat szeretem és nem a csigákat. Azt értem, ha a hónalját leszedi, de hogy a lábát is ??? Ez tökre gáz...
2012. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Nekem az tetszik ha természetesen szőrtelen. Borotválja az buz.is, bár jobb, mintha szőrös lenne. Nem tehetek róla, taszít a szőrös mellkas, nem a szőrt akarom simogatni, nyalogatni hanem a puha bőrt. :)


21/N

2012. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
inkább legyen csupasz mint hogy hatalmas szőrök legyenek a hátán, fülében, orrában
2012. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A lábon elfér, az már meredek lenne, ha ott sem lenne szőr. De szeretem, ha a hónalj, arc borotvált. És a szőrös mellkast sem szeretem igazán, de nem ez a fő szempont.

25/N

2012. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na, itt se fogok udvarolni a lányoknak, ha nem szeretik a borostát...
2012. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

imádom a borostás pasikat..:D:D:D na az szexi tud lenni..:D:D

nem ez a borotvált babapopó az egész testen..:D

2012. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valamiért én sem szeretem a szőrzetet.
2012. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Na és hol találjanak az ilyen nők természetesen szőrtelem mellkasú férfit? :D
2012. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
*szőrtelen
2012. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!