Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért mondja?

Figyelt kérdés

A fiú állandóan azt mondja h kövér vagyok pedig nemis.(senkisem mondta még ezt rám csak ő). Nemtudom h azért mondja e mert igaz vagy azért mert még mindig szeret..?! jártam már vele de szakitottunk.

am 165cm és 53kg vagyok. tényleg ennyire kövér lehetek??:/

én 14 a fiú 15éves.

normális válaszokat!kort és nemet is irj.


2012. jún. 24. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek inkább, dobáljatok egymásnak babzsákot!
2012. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Azért piszkál, mert tetszel neki. A kisfiúk már csak ilyenek, ne is foglalkozz vele.

25/N

2012. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D rendben, megfogadom..:D
2012. jún. 24. 19:28
 4/6 A kérdező kommentje:
2.dik: köszönöm a választ:)
2012. jún. 24. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:

A magasságod és a súlyod alapján azt mondom, hogy tökéletes arányban vagy. Se nem túl sok, se nem túl kevés, épp a "közepe" - hogy úgy mondjam.

Szerintem ne törődj vele, nem vagy kövér! Ha ezt mondja, csak mérd végig lenézően, aztán hagyd faképnél. :D (Gyakorolhatod a tükör előtt!) Az szerintem elég rosszul fog esni neki, főleg, ha csak azért csinálja, mert még tetszel neki. ;)

2012. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megfogadom(: köszönöm(:
2012. aug. 6. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!