Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek mit néztek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit néztek meg a strandon a fiúkon? Mi tetszik, mi az ami nem?

Figyelt kérdés

Nem általánosságban kérdezem!Szeretünk nézelődni a strandon,nézni az embereket a fürdőruhájukban.Mindenkinek van ami nagyon tetszik a másikon és van ami kiveri a biztosítékot.


Kérlek írjatok ilyeneket és kort is,mert kíváncsi vagyok melyik korosztály mire helyezi a hangsúlyt,nyilván más a fontos egy fiatal lánynak mint egy idősebbnek!

Köszi



2012. jún. 25. 07:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Öltözködésileg a fecskét nem szeretem, illetve a szandál+zokni párosítást. Kinézetileg elég, ha valaki ápolt, ami viszont nagyon tetszik, az egy izmos férfitest. :o)

20/L

2012. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Ma már semmi sem divat ami az én időmben még férfias volt. Viva, MTV és társai döntik el mia menő. Mint tegnap a Napló műsorvezetője rózsaszínben. Hihetetlen.

35 F

2012. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: rózsaszínben már több tucat fiú, férfi jár, nem hiszem, hogy ennek egyértelműen a média az oka. Oda-vissza működik. Mit nézek meg először? Derék, váll, de inkább a fenekét, tetszik ha feszes, arányos, mutatós. :-) De úgy az egész testét, a mellkas is számít. És a formás láb!
2012. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy 24L vagyok. Ha a korosztályra vagy kíváncsi, mi a barátnőimmel először tényleg a fenekét figyeljük meg talán. :-)
2012. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

elöször a fürdö nadrágot, a fecskétől ki ráz a hideg, utána a "bőrszínét" (nagyon fehérbőrű vagyok tilos a napozás mert nem barnulok hanem egyből égek) és a fejét/testalkatát hogy arányos e

22

2012. jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha jól néz ki valakinek a teste, tehát megfelelő mennyiségű izom van rajta.

Engem a sípcsontig érő deszkás fürdőgatyáktól ráz ki a hideg, olyan, mint valami félreszabott öregasszony szoknya.

A fecske jó, mert szépen kiadja a férfi alakját.

OFF:

35 F: A férfi minden színű ruhában férfi. Ha már a ruha határozza meg a férfiasságát, akkor az a pasi hordhatna akármit, akkor is csak egy p*csös maradna.

2012. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lányok akkor most mibe jó csajozni a strandon fecske vagy fürdőnadrág?17f
2012. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A bőszárú cucc kivételével nekem mindegyik bejön. Lényeg, hogy feszes legyen, kiadja az alakodat. :) A fecske is lehet, de valami hosszabb szárú is, csak bő ne legyen! :D Bár ha nagyon full extrás fiú, abban is megakad a szemem rajta. :D
2012. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

3-as:

Csak azt nem mond hogy a férfiak hirtelen maguktól felfedezték a rózsaszínt. Ezt te sem hiszed, remélem. Jöttek "meleg Márk"-hoz hasonló figurák, meg importálták a sok szenny TV műsort (Jersey Shore, Tini Mamik, Mondj igent a ruhára stb.).

Múltkor is a férfi eladó rám akart beszélni egy piros és egy lila pólót, alig bírtam neki elmagyarázni hogy nem hordok olyan színeket. De hát ez most a trend, mondta erre.

35 F

2012. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

35 F neked hogy lehet mérvadó az amit a zsiva tv-n vagy a tv2-ben látsz?Ezek mint liberális médiák,olyan célzattal működnek hogy züllesszék az erkölcsöt,bomlasszák a magyar nép egységét.Ezért látod hogy reklámozzák a homoszexualitást,a másság elfogadását,a drogozást(kendermag egyesület)a házasság helyett az élettársi kapcsolatot,ezt a sok hiperszenzitiv festett hajú,ki és leborotvált mai használhatatlan fiúkákat stb stb akikből lesz a jövő "apa képe" ha gyerekeik lesznek majd.

Ne csodálkozz a rózsaszín ruhán.Hidd el ha nekik szóvá tennéd,akkor azt mondanák hogy rasszista fasiszta vagy hogy nem tetszik :)

2012. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!