Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy bejönnek nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy bejönnek nekem a zsidó lányok?

Figyelt kérdés

Egy időben erősen antiszemita voltam, de később megváltoztam (tanultam közgazdaságtant és történelmet :D). Mostanság meg a zsidó lányok tetszekes és sokat fantáziálok róluk. Mitől van ez? A szélsőjobb az ellenkezőjét váltja ki belőlem?


21/f



Antiszemita válaszokra nem vagyok kíváncsi, moderátoroknak jelenteni fogom.


2012. jún. 25. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
miért ők miben mások manapság mint más emberek?
2012. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is nagyon bejönnek a zsidó csajok.
2012. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom hogy vagy vele, de szerintem azért nem igen lehet megmondani valakiről hogy zsidó e vagy sem már megbocsáss. Szerintem csak így alakult, hogy akik tetszenek pont zsidók.
2012. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Én pont azután lettem antiszemita, hogy tanultam történelmet és közgazdaságtant, nem fordítva...

Nekem mondjuk nem tetszenek a zsidó nők, még ha félrerakom politikai indíttatású antiszemitizmusomat, akkor sem.

2012. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
57%

egyet értek az előttem szólóval

amugy miért tetszenek? mert ők szerepelnek a tv-be?

2012. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
honnan tudjuk hogy neked miért tetszenek a zsidó lányok?:D
2012. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Kérdezgető!

Nem kellene itt provokálnod a többi embert. A kérdéseddel a zsidóságot is erősen megsérted, alázod, mert köztudott, hogy egy tisztességes zsidó lány nem áll össze egy gojjal.

Egy zsidó lánnyal csak akkor kerülhetsz szexuális kapcsolatba, ha felveszed a zsidó hitet, körülmetélnek és házasságot kötsz.

A paráználkodás pedig a zsidóknál is és a keresztényeknél is bűn!

2012. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
köszönjük emese:D
2012. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 WorfHadnagy ***** válasza:
65%
A tiltott gyümölcs mindig édesebb. Amég náci voltál, azt hitted, a zsidók rosszak, gonoszak, rájuk se nézhettél. Megszabadultál az igazi gonosz eszmétől, érdeklődsz az addig tabunak számító zsidó lányok iránt. Én is voltam rasszista és antiszemita, de kiábrándultam az eszméből, manapság már afro-amerikaiak, ázsiaiak, zsidók vannak a kedvenc színészeim közt (a kedvenc Trek-karakteremet, Worfot egy néger színész, Michael Dorn játszotta, áááá, imádom Worfot, nagy arc, talán kicsit több, mint szimpatikus), hallgatok elektronikus zenét is. Mégsem lettem drogos, baloldali, zsici prosti, mint amennyire a nácizmus "ígérte". :-)
2012. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Egy zsidó lánnyal csak akkor kerülhetsz szexuális kapcsolatba, ha felveszed a zsidó hitet, körülmetélnek és házasságot kötsz.

A paráználkodás pedig a zsidóknál is és a keresztényeknél is bűn!"

A zsidóság nem csak vallás, hanem etnikum is. És az etnikai zsidók között vannak nemvallásosak is. És a vallásosak sem feltétlenül annyira bigottak, hogy csak saját vallásúval és csak gyerekcsinálásból szexeljenek.

2012. jún. 25. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!