Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki játszadozik más emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki játszadozik más emberek érzéseivel az miért teszi? Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Persze úgy értem a játszadozást, hogy az illető tisztában van a másik fél érzéseivel... Ellenkező esetben nyilván nem tudhatja, hogy fájdalmat okozhat a viselkedésével.
2012. jún. 26. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki tisztában van ezekkel az érzésekkel és így is csinálja, azokat én perpill giotin alá vetném.


Bocs a túlzásért, de az esetek többségében a nő szokott visszaélni az adottságaival, és a hányinger olyankor elkap rendesen. De gondolom te is voltár már ilyesmi szituációban, ha ez a kérdés.

2012. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert maga sem tudja, mit akar igazán. gondolom, vívódik, h most akar-e valamit az adott embertől, vagy nem... a végén aztán rájön, h mégse és akkor annak a másiknak ez úgy jön le, h játszadozott vele.
2012. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenért lehetséges korábbi sérelmek miatt bizonytalanság miatt, döntésképtelenség miatt, nagyon ritka esetben bosszuvágy miatt
2012. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Van,aki aljas,és mivel legyezgeti a hiúságát,ha más miatta szenved,így élvezi ezt a játszmát.
2012. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18:07 - ebben igazad van, amilyen szituációt te leírsz azzal semmi baj szerintem. A baj azzal van, ha már tudja az illető hogy nem akar semmit, de továbbra is adja a lovat a másik alá. Én erre mondom, hogy játszadozás.
2012. jún. 26. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

értelek, persze. na én pl így voltam, h nem igazán tudtam, h akarom-e őt... a végén nem jöttünk össze, de azért elég rosszul éreztem magam, mert azt gondoltam, h akkor most a másik biztos egy szemétnek tart engem...


de értem már, mire vagy kíváncsi, amit írsz, az szerintem tényleg megvetendő... olyan volt még velem, h egy srác nagyon össze akart jönni velem, én viszont nem. hú, szegény eléggé járt akkoriban utánam, úgy védekeztem ez ellen, h nagyon visszautasító voltam, bunkó stb.. aztán valamiért lenyugodtam (akkoriban elég depis, meg agresszív, idegeskedő voltam) és barátságos lettem vele, mert ő is úgy közeledett. a végére tök jó haverok lettünk... aztán bepróbálkozott, amire megmondtam neki, h semmit nem akarok tőle, szóval kár erőltetni. de nem sértődött be, azóta is keresi a társaságom, és egész jól eldumálgatunk, de nem érzem magam szemétnek, hiszen ő tudja, h nekem ő nem tetszik... tehát ezt már saját felelősségre csinálja. szerintem úgy van vele, h ha nem kaphat meg nőként, akkor jó leszek neki barátnak. gondolom. szóval ezért szerintem nem játszom az érzelmeivel... nem?

2012. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek eltűnnek az éterben...igazából nem tudom, hogy mit érezhetnek, mert sosem beszéltem velük. Illetve az exem volt egy idióta majom, de ő is annyira élethűen eljátszotta az együtt érző, rendes fiút, hogy fogalmam sincs, hogy legbelül mire gondolhatott, amikor alaposan átcseszett.
2012. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
18:20 - ez így korrekt szerintem, megmondtad neki, hogy részedről mi a helyzet. Az, hogy utána ő továbbra is keresi a társaságodat, már az ő felelőssége. Szóval ha esetleg beléd szeret vagy valami, nem hibáztathat téged mert te tudattad vele, hogy mire számíthat.
2012. jún. 26. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
hát igen, én is így vagyok vele... eegen, eléggé úgy nézett ki a dolog, h belémszeretett... ezt már hallottam pár pasitól, akik elég rövid idő alatt tettek ilyen kijelentéseket, amiket nem is igazán értek. az a fura, h szerintem el is hitték, amikor ezt mondogatták... na mindegy.
2012. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!