Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, ha valaki látatlanb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha valaki látatlanban nagyon nyomul?

Figyelt kérdés
Neten elkezdtem levelezni egy sráccal. Az elején még szimpatikus volt, aztán már inkább bicskanyitogatónak éreztem a stílusát, mindenesetre ezért elég nyersen reagáltam rá, hátha ő is ráun a levelezésre. Viszont ez sehogy se akar bekövetkezni, ha nem írtam, írt még egyet, ha megpróbálok szépen elbúcsúzni tőle, továbbra is találkozni akar.. Persze, nem ez a problémám, majd csak megunja. De annyira nem értem az okát.. valaki miért ragaszkodik ennyire valakihez, akit életében nem látott?
2012. jún. 26. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mifele stilusban leveleztetek? Barati vagy egyeb? Lehet nagyon ki van ehezve pl. a szexre es ezert minden szalmaszallba belekapaszkodik. Vagy esetleg pszichopata.

Vigyazz, sosem lehet tudni.

2012. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elvileg párkeresés céljából. Bár ahhoz képest sokáig nem akart találkozni, talán miután érezte, hogy már koccolnám, azóta meg le nem áll a témáról. Kissé aggódom, hogy valami pszicho..
2012. jún. 26. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnelek megijeszteni, de nagyon valoszinü. A neten oriasi a felhozatal. Tehat normalis ember nem fut olyan szeker utan ami nem veszi fel. Inkabb tanul a beszelgeteseknel elkövetett bakikbol es keres masikat.

Kepet, lakcimet, tel. szamot ugye nem adtal?

2012. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez egyáltalán nem így van, nálam ugyanez volt, csak itt én vagyok a fiú, volt egy csaj, láttam 1-2x a buszon, haverom biztatott, h írjak neki, írtam is, gondoltam nem veszíthetek semmit, de egyszerű az a helyzet, hogy még soha sem volt barátnőm, és a csaj valamiért nagyon megfogott. Amint pozitív visszajelzéseket kaptam úgy bezsongtam, hogy elkezdtem akaratlanul nyomulni, a tali ugyanígy szóba került, és annyira megörültem, amikor rábólintott, hogy nem vártam, egyből megkérdeztem, mikorhol stb, persze vannak kivételek, lehet, hogy ő tényleg egy pszichopata :D


jah és persze kosarat kaptam :D, már tudom, hogy nem így kellett volna, de ebből is tanultam így

2012. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem adtam meg semmit.


De te legalább láttad az illetőt, és megfogott benne valami (és a kosár után úgy veszem ki szavaidból, hogy te sem foglalkozol vele többet), viszont aki sosem látott, miért nem ért a finom utalásokból, miért ragaszkodik egy fantomhoz?

2012. jún. 27. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azt olvastam, hogy az agy létre tud hozni szerelemhez hasonló érzést ismeretlen emberrel is, mégpedig úgy, hogy ugye nem ismer téged, ezért elképzel neked egy személyiséget, hogy milyen lehetsz belül, és persze olyat képzel, ami neki bejön, és valójában te más vagy valószínűleg, de az agy elhiszi mert ráerőszakolják a gondolatokat
2012. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Viszont szerintem, ha az ember el is éri ezt az állapotot, józan eszével akkor is sejti az igazságot. Tehát, ha nagyon koccol engem az idealizált emberem, akkor keresek egy másik levelezőpartnert.
2012. jún. 27. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:

persze hogy sejti, tudja is, ez csak olyan mint amikor bemesélsz magadnak valamit, pl hogy nem vagy elég jó valamiben, az agy elhiszi, és gátol is benne


igazából az a mondanivalóm lényege, hogy ha a csávó rádgörcsölt, az azt jelentheti, hogy tényleg sok mindenre képes lenne érted, ha akarsz adsz neki esélyt, még jó is sülhet ki belőle, de az eszedre hallgass, nehogy tényleg valami állat legyen, és nekem meg bűntudatom lesz egy életen át, hogy rábeszéltelek :DD

2012. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!