Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől kezdve ribanc (a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől kezdve ribanc (a viselkedése) egy lány (nak)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
amikor nagyon sok pasival kikezd(feltünően) úgyis öltözködik és hozzá flegma stílúsban, nyávogósan beszél. Semmibe nézi ez eestleg normális fiúkat, akire féltékeny rögtön és amikor csak teheti kibeszéli.
2012. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
amikor flegma,lenéz pedig nem különb mint te.kihivóan öltözik,stb...
2012. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Erre nem hiszem,hogy lehet ilyen pontos definíciót adni.

Mondjuk 18 éves koráig 8 különböző férfival szex az már szerintem sok.

Inkább a viselkedés meg a stílus döntő.

2012. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Ribanc az a csaj, aki nem akar lefeküdni veled.
2012. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nálam az a lány is ribancnak számít aki játszadozik egy sráccal de ő nem akar semmit, holott tisztában van a srác érzéseivel. Ennek ellenére tovább hülyíti, bíztatja a srácot, de nem mondja el, hogy részéről mi a helyzet.
2012. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Attól, hogy rámondják. Elgondolkoztam rajta, és igazából nagyon divatos, hogy ribanc így, és ribanc úgy, de attól még igazi ribancok azok az útszélen vannak... És őket meg főleg nem így kellene hívni... Egyébként arra is vethetnénk egy pilantást, hogy a "ribanc" lányok mitől lesznek azok! Pl. kis panellakás, apja nincs, illetve lenne, de alkoholizál, így nem igazán látják otthon, anyjával inkább köszönő, mint beszélőviszonya van... (nem hasból, ismerek ilyet!) Nem akarok mentegetni senkit, de attól, hogy valaki orrvérzésig partizik, és látszólag(!) könnyebben kínálja a bájait, nem biztos, hogy megérdemli, hogy leribancozzák! Persze, lehet őket lenézni, én is azt teszem, meg utálni is, de azért legyen egy határ... Tehát, ahogy én látom, bármennyire is jó kifogás, azért a lányok nagy része, még a partizósabbja sem fekszik össze boldog boldogtalannal! Az, hogy ami a szex előtt van, abban lazább, az tény, nem menthető. De azért gondolkozzunk el! Adott egy bomba csaj, de tényleg jól néz ki, közepesen vakolva, kissé szolizva, látod rajta, hogy ruhavásárlásnál nem az ár az első. Ránézel, átfut a fejeden, hogy hmmm... jól néz ki, csak ribanc! És miért? Mert ránéztél! Ennyi. Semmi több! Nwm tudod kiféle, miféle, hol él, csak ránézel és a külsejéből megállapítod, hogy ribanc... Holott lehet, hogy nagyon is komolyan ügyel a testi dolgaira, csak közben nagyobb kanállal éli az életet a kelleténél.


Végül: Ezzel nem akarom azt mondani, hogy az a réteg, akit ma leribancoznak, jó irány lenne, vagy nem létezik. nem értek velük egyet, nem tetszenek. DE: Én úgy látom, hogy bár a ribanc súlyos szó, mégis túl könnyen osztják, minden szerencsétlenre!

2012. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
ez igaz. így nem lehet megmondani. meg kell ismerni. a ribanc-szót csak féltékenységből szokták használni a legtöbb estben. szóval így nem lehet meghatározni.Attól mert a kelleténél jobban néz ki egy nő, nem lesz ribanc... Hanem egy szép nő! Utááálom azt a szót hofgy ribanc főleg akkor ha minden ok nélkül, első látásra (vagy a kedvencem:féltékeységre)valakire azt mondják hogy ribanc...
2012. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ri banc a mai értelemben a sok Tinderes pi csa akinek csak a match szám számít.


Ri banc a plázában róhangáló, műmellű pi csa, aki pénzért cumizik


Rib anc az a lány/nő aki mindenkit lenéz maga körül, a beprobálkozó kevésbé vonzó férfiakat kineveti és beszólógat nekik.



e mellett flegma stílus és beképzeltsé, magas ego jellemzi ezeket a genetikai hulladékokat.

2018. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy öltözködik ahogy akar. Attól, hogy valaki nem takargatja a testét nem riban. Az a r!banc aki pénzt kér a dugásért
2020. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sean Karpati válasza:
Minden nőben van angyal, van és van nőstény. Ahogy minden férfi egy agresszív idióta, néha meg kenyérre lehet kenni. Én szeretem a laza lányokat. Az nem jelent semmit, ha flörtölnek. Az sem, ha bevállalják. Ezért vannak fiúk és lányok. Néha a bugyit is le kell venni.Meg az alsót is.
2023. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!