Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell tenni egy férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni egy férfinak, hogy hőssé váljon? Egyáltalán érdemes hőssé válni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Manapság már nincsenek hősök!
2012. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Mentsd meg a világot!
2012. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De én az akarok lenni!

Nem tudom,miért,de egyszerűen erős késztetést érzek rá.

Bármire képes vagyok.

Valószínű azért,mert eddig egy nagyon szar ember voltam,és most kezd benőni a fejem lágya,hogy ez így ne mehet tovább...

2012. jún. 27. 15:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el mentőzni (én ott dolgozom). Kidolgozhatod a beled, és kiélheted ezt a vágyad! Aztán térj ide vissza pár hónap múlva és meglátjuk, megmaradt-e még a hőskomplexusod.
2012. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
A kokaintól eleinte úgy érzed magad mint egy hős, legyőzhetetlennek érzed majd magad.Majd egyre több kokainra lesz szükséged hogy fönt tud tartani ezt az állapotot.A havi használatból eljutsz a heti majd a napi használatig. A pénzed el fog fogyni , nem lesznek barátaid se családod.Az utcára fogsz kerülni és koldulni fogsz azért a 10 000 forintért amiből vehetsz még 1 grammot.És nincs olyan hogy öreg drogos tehát még fiatalon te is belefogsz halni mindezt azért mert hős akartál lenni és az lehettél amíg az első adag kokain hat (a kokain hatása kb 40 perc). Megéri??
2012. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
te miről beszélsz utolsó? hogy jön ide a kokain ?
2012. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Napjaink hősei: tűzoltók, mentősök, orvosok, rendőrök, nyomozók...
2012. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kokainnak van olyan hatása hogy halucináció és ezáltal képzelheti magát hősnek (bár ez nem biztos hogy nála így fog hatni mert ez egyén függő).
2012. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Győzd le magad.
2012. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
legyél batman....mert batman az batman....és batman-nek a nők nem mondanak nemet....na és miért? mert ő a k*baszott BATMAN!
2012. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!