Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megőrülök!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megőrülök!

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül megismerkedtem egy sráccal, kb 1,5 hónapja. Aznap bejelöltem Facebook-on, beszélgettünk, számot cseréltünk, hogy meglessem a munkahelyét, mert érdekel a szakmája. Beszéltünk kétszer telefonon, de semmi nem lett belőle.


Pár napja, este megböktem egy srácot, aki nagyon tetszik. Rám írt, hogy már aludnom kellene. Mondtam, hogy nem tudok. Megkérdezte 'hát hogy hogy, mi jár a fejedben?:)'


Legszívesebben azt mondtam volna, hogy ő, de nem mertem.


Ma be kellett mennem abba az épületbe, ahol dolgozik. Láttam messzebbről, ahogy szívja a cigit, de nem tudtam volna megmondani biztosrra, hogy ő az. Egyszerre mentünk fel, de pár lépéssel előtte jártam. Vigyorogva köszöntünk egymásnak, és egy lifttel mentünk fel, és beszélgettünk a liftben. Ennyi.



2012. jún. 27. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
találkozz vele munkahelyen kívül
2012. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy? Nem akarok nyomulósnak tűnni!
2012. jún. 27. 20:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Szétszórt vagyok, végig egy srácról van szó!!
2012. jún. 27. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem akarok nyomulósnak tűnni"

Én annak néznélek.. TE jelölted be a fiút, TE bökted meg .... Szerintem hagyj egy kis szünetet, majd kialakul minden! (: Azért sok sikert kívánok.

2012. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki ezt a kérdést??? Fb-n ismerősök vagytok, számot cseréltetek, felhívtad és lerázott, nem hívott vissza. Szerintem egyértelmű.... A liftben nyilván nem akart paraszt lenni, ezért ejtett meg egy kis bájcsevejt... Ha érdekelnéd, lett volna pár lehetősége már, hogy randit kérjen... Hagyd a frászba.
2012. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyiszor írja ki ezt a kérdést, ahányszor akarja...mit zavar téged? Nem kell mindig válaszolni rá, ha idegesít...
2012. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltam rá az elsőnél, csak elolvastam. De irritáló az ilyesmi....
2012. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!