Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar lányok rondák, nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok rondák, nem?

Figyelt kérdés
Miért mondják azt, hogy a magyar lányok a legszebbek? Szerintem pont az ellenkezője igaz, a magyar lányok fele bányarém, nem ad magára, ápolatlan... Persze látok szép lányokat is, de már egyre több csak elk*rvul, alig van pár normális lány az utcán.
2012. jún. 28. 13:07
1 2
 1/15 okoska31 ***** válasza:

nem jártál még külföldön, látom....

menj egy kicsit skandinávokhoz, angolokhoz, németekhez, franciákhoz (igen, és Párizsban egy teljes hétvégi sasolás után 1, azaz 1 nagyon jó csajt láttam - az is magyar volt, mint kiderült:))


ha megvagy, és az USA-ban még nem is voltál, mindjárt másképpen fogod gondolni.

2012. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Mit is lehet erre mondani.


nagyon nincs igazad.

2012. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ez csak egy kitalált ló.fasz

szerintem ugyanannyi szép lány van mint bárhol máshol

a magyar nőknek a 70%-a ronda

2012. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A magyar lányok/nők szépek. Mondom ezt némi tapasztalattal a hátam mögött.

Ku..ák mindenütt vannak, de nem felel meg a valóságnak, hogy csak pár normális lány van az utcán.

2012. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
a magyar nők általában szebbek mint a külföldiek ;-)
2012. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem rondák. A k*rvaság meg nem függ össze a szépséggel.
2012. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez egy alpári baromság amit írtok.Persze,franciába egy jó csaj volt,az is magyar volt.USA-ban meg a legjobb nők élnek,és nem ebben az elba.szott országban.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Voltam egy pár országban, de szerintem egyértelműen nem lehet kijelenteni olyat, hogy pl. a német lányok csúnyábbak volnának a magyar lányoknál.

Kirándulásaim alatt őket is figyeltem (ráadásul decemberben és márciusban, amikor elég kicsi a turizmus, vagyis viszonylag kevés külfóldi van az adott országokban).


30/F

2012. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sok mocskot lehet rájuk mondani, de azt hogy rondák azt nem!
2012. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak szépek is meg rondák is.Szerintem van sok jó nő küldöldön,akár németben is,jobbak mint itt nálunk.Engem csak a túlzás idegesít,hogy itt élnek a legszebbek,amikor a ruha meg a smink teszi őket,a stílusukról ne is beszéljünk,az meg csak a hab a tortán hogy elvannak szállva maguktól emiatt a téveszme miatt.
2012. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!