Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látta valaki ezt a csajt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látta valaki ezt a csajt a 27. -i VOLT fesztiválon? Ki ő?

Figyelt kérdés
Kicsit rövid szőke haja van, kék szeme. Neonsárga leopárdmintás cicanadrágban volt, meg fekete feszülős top-ban. Meg kék pulcsi. :D Nagyon tetszik!

2012. jún. 28. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi a f.szért nem mentél oda hozzá? Honnan a p.csából tudjuk, hogy ki ő a 10000 csaj közül?
2012. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Xd


ÉN A BALATONFŐKAJÁRI STRANDRÓL keresek egy lányt...zöld bikini volt rajta, iszonyat jó fenék, tenyérbemászó mellek...szép!

Megkörnyékezett amiről én nem tudtam, mert arccal a földnek döglöttem...hazafelé mondta el nővérem, hogy a csajszi azt hitte a csajommal vagyok!


Szal ha ezt olvasod: ÉN VAGYOK AZ? ÉS AZ A CSAJ A NŐVÉREM VOLT? ÉS NEM A CSAJOM!

2012. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért nem mentem oda mert épp valami srác mászott rá. :D
2012. jún. 28. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:

akkor hagyd a fenébe...tuti nagy ribi

de a főkajári csajszi engem jobban érdekel

2012. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:DD nem hinném hogy ribi, úgy lerázta azt a gyereket, csak bámultam :D

elég jó alakja van... uhh b+

kb olyan 16-17 lehet...

ISTENEM.

2012. jún. 28. 16:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a parlamentből keresek egy csajt. Szőke haja van és csak egy keze. Ki ismeri?
2012. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerem. Foglalt. Ne akard megszerezni. Abból nem jössz ki jól.
2012. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
neeeeeeeeeeeee :(
2012. júl. 1. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt elkúrtad, nem kicsit, nagyon. Oda kellett volna menned hozzá, most meg már ne üldözz álomképeket. ;) 12 egy tucat akit leírtál amúgy is.
2012. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bakker.... am utsó előtti? milyen a csaj?
2012. júl. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!