Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyszinű vagy a melirozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyszinű vagy a melirozott haj a szebb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ, kinek mi áll jobban.

16/L Honey

2009. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ja meg hogy hogy van melírozva... egy csomó fodrász elcseszi, és akkor elég undorító tud lenni..
2009. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az egyszínű. A melír elég hülyén néz ki ha elkezd lenőni. Plusz ha egyszer elkezded nem lehet abbahagyni.
2009. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az a legjobb, ha valakinek a természetes hajszíne is több árnyalatú, vagy fényű, a legtöbb melír túl mesterkélt.
2009. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem túl eltérőek a színek akkor szép a melír, de a természeteset jobban szeretem.
2009. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

nagyonszőke hajamba fekete satir van...én imádom,pedig voltam én már fullszöke,melirozott barna is,meg a természetes hajszinem is szerettem,de ez el lett találva,eddig mindenkinek tetszett,pedig nemkicsit extravagáns...de hajhoz hozzá kell tudni öltözni,sminkelni,anélkül nemsokat ér

22/L

2009. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem természetesen "melírozott" =)

barna haj, benne szőke tincsek, állandóan megkérdezik, melírozod, és már eléggé bosszantó :s, de persze szeretem a hajam színét, igazán egyedi, vöröses világos barna szőke tincsekkel =)

2009. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ez izlestol fugg.....nekem karamel szinu hajam van es olyan mintha szoke mellirok lennenek benne...mindenki rakerdez es ellegge leesik az alluk mikor aztmondom nincs megfestetve...apukam is a multkor kitort hogy miert festettem meg es persze mondtam hogy ilyen amilyen s kerdezte de hogy akkor hogycsinaltam mondom nemtudom te csinaltal ilyen vagyok s keszXD
2009. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagyis vilagos barna
2009. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!