Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Valaki segítsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Valaki segítsen nekem!

Figyelt kérdés

A menzi napra pontosan megjött, csak teljesen más volt. Barna folyásom volt eddig kis mennyiségben pár napon keresztül, de rendes vérzés nem jött még. A melleim feszülni szoktak és enyhén fájni mielőtt megjön, de ez is kimaradt. A hasam csak kicsit fájt. Terhesség kizáró ok, mert mindig nagyon gondosan védekezünk, és sohasem ment még belém 1x sem, óvszer nélkül nem szexelünk. Az óvszert mindig ellenőriztük, hogy nem-e lyukadt ki vagy nem-e folyt belőle ki, de mindig minden rendben volt. Akkor mi lehet a gond? Kimaradt? Mikor fog megjönni? :'(

Miért nem érzek semmit??? Nem érzem, hogy terhes lennék, semmi tünet sem jelentkezett eddig, csak nem akar megjönni. Napra pontosan jött, csak nem úgy ahogyan szokott, sokkal kevesebb és más színben, de már annak is vége. Mi a franc lehet ez???? Mitől van??? Mikor fog megjönni már végre normálisan úgy ahogyan szokott? :'( Segítség!!!

18L



2012. jún. 28. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz és ő megmondja mi a baj. Lehet csak elkaptál egy fertőzést akkor meg pláne dokihoz kell menni. HajráHajrá.
2012. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl ciszta. Nőgyógyász.
2012. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szakemberhez fordultál már?

Nem lehet, hogy valamikor kiszakadt a gumi, vagy gyári hibás volt?

2012. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmentem dokihoz, és nem tudott segíteni. Utána olvastam több helyen is, akik ezzel voltak nőgyógyásznál vagy hasonló tünettel, azokra csak legyintett a nődoki és azt mondta hogy természetes. Az rendes orvosaim semmit sem tudtak ezzel kezdeni, nem értették mi lehet a gond. Ezért fordultam ide.
2012. jún. 28. 22:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is gyanakodtam már petefészekcisztára vagy egyéb dologra...azoknak mik a tünetei???
2012. jún. 28. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyász nem tudja mi a bajod itt szerinted tudni fogják? :D Vagy hogy gondoltad? :D De ha azt mondta, hogy természetes akkor meg miért aggódsz???
2012. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:D azért mert ne adja Isten, de valakinek hasonló lenne :O vagy netalán lett volna (itt..erre) akkor lehet tudott volna /tudna nekem segíteni, és ezért :D

még szép hogy aggódom, hiszen még ilyen nem fordult velem elő....soha!

2012. jún. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!