Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek belemenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek belemenni egy kapcsolatba28ffi.33 éves gyerekes nővel? Minden jó lehetne. Csak más gyerekét nem bírom nevelni.

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed, ha nem mész bele! Ne neveld más gyerekét, majd lesz Neked sajátod is. Ne legyen több kesze-kusza család a világban, így is van elég sajnos!
2012. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

22 vagyok párom 35

az ex feleségem meghalt a gyerekek (2 kislány) hozzá kerültek.

ketten neveljük őket 22 évesen nem ez volt a vágyam de a párom nagyon szeretem és nem fogom e miatt otthagyni

+a lányok is megkedveltek úgyhogy egész jó kis család vagyunk

2012. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves a gyerek? találkoztál már vele?
2012. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont egy nyomorék nevelő"apát" kaptam, mint te. Ne menj bele a kapcsolatba, maradj magad, ne tedd tönkre a srácok gyerekkorát, mert egyszer felnőnek, és piszkosul visszaadják.
2012. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne légy ennyire önző! a gyereknek apa kell!

XD

2012. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!