Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy 16 éves fiú és egy 16 éves lány csókja között?

Figyelt kérdés
Én még egyiket sem próbáltam, 21 év alatti lánnyal még nem volt kapcsolatom, fiúval pláne, de szerintem nem sok különbség lehet.

2012. jún. 29. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik (jobb esetben) egy lányt csókol míg másik egy fiút.
2012. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jaj, jön a hárítás! Úgy értem, hogy érzésre mi a különbség. BIk lehet, hogy meg tudják mondani.
2012. jún. 29. 12:40
 3/18 anonim ***** válasza:
Elég nagy felkészületlenségről árulkodik azt feltételezni, hogy a csók minősége a kortól függ. Ha ez így lenne, akkor minden tizenhat évesnek ugyanúgy kéne csókolnia? Nanemár... Maradjunk annyiban, hogy sok 16 éves jobban csókol, mint az idősebb, tapasztaltabb korosztály és ez ugyanígy fordítva is igaz... :)
2012. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a kérdéseddel fordulj az LMP-hez,ott 100 % biztosan vannak sokan,akiknek ebben nagy tapasztalatuk van.
2012. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért írtam 16-ot, mert ők még "lányok". :-) Nincs borostájuk.
2012. jún. 29. 12:42
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem próbáld ki, ha annyira érdekel a különbség íze! ;)
2012. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kérem, kapaszkodjanak, saját vélemény következik!


Az LMP óvodások gyülekezete, nem foglalkozom velük.

Viszont a homoszexualitással összemosni őket rendkívül egyszerű gondolkodásra vall.


Kikapcsolhatják az öveket.

2012. jún. 29. 12:49
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem fogom, és nem is hiszem, hogy 39 évesen pont én kellenék nekik. :-)

Csak azt a sejtésemet próbáltam leírni, hogy ha sötétben valaki odalép hozzád, és megcsókol, akkor nem biztos, hogy megmondod, hogy fiú vagy lány volt.

2012. jún. 29. 12:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Na, hát így már mindjárt érthető a kérdés. Egyébként szerintem azért meg lehet mondani.
2012. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Elmaradtam. Hogy' jön ide az LMP?
2012. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!