Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim, mit szóltok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, eddig 4 barátnőm volt, amiből 2 komoly kapcsolat volt. Elhatároztam, hogy egészen 35 éves koromig ki fogom élni magam, és havonta legalább 2-3 nőt bekasztlizok, vagy egyszerre több barátőt is tartok és nem fognak érdekelni a következmények. Van itt olyan, aki követi a példám? :D
2012. jún. 29. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá! Sok sikert! :D Aztán találj 35 évesen egy nőt aki hozzád megy és családot alapít! :D
2012. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
én 23 lány vagyok, de támogatlak:)
2012. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy havonta 2-3 nőt megdugsz még oké, de egyszerre több barátnőt "tartani" (mintha valami tárgyak lennének) szerintem szemétség. Legyél egyenes, és tisztázd az illetővel, hogy nem akarsz megállapodni és csak szex vagy nyitott kapcsolat vagy ilyesmi kell, és akkor rendben van, de ne játszadozz más érzéseivel.
2012. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Nah számoljunk egy kicsit. Most vagy 20 éves, tehát 15 évig akarod folytatni ezt a fajta életvitelt. Havonta számoljunk 2 nőt ahogy írtad is. Ez 15 évre összesen 360 (!!!) nő.

Hát nem tudom, ha nő lennék és összeakadnék veled 35 éves korodban és tudomást szereznék ezekről a nőügyekről gondolkodás nélkül dobnálak a süllyesztőbe xD

2012. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is ezt az életmódot folytatom

Csak vigyázni kell hogy sose olyannal csináld aki mindenkinek elpletyizi

Én mindig megbeszélés velük hogy kettőnk közt marad

2012. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha elbírja a lelkiismereted akkor miért ne :D engem sem zavarna különösebben
2012. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mélyfigyelőnél tökéletesebben meg sem fogalmazhattam volna a véleményem.
2012. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok.Nem ennyire durván,de én is kiszeretném élni magam.Majd harmincon túl jöhetnek egy komoly kapcsolat.
2012. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Csegi89 ***** válasza:
100%
Időközben meg beleszeretsz egy nőbe, akiről tudni fogod, hogy ő az igazi, de ő kihasznál és kidob téged, mert ő is csak éppen kiéli magát...aztán lehet, hogy nem.
2012. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
kib.szott drága lesz az óvszer :D
2012. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!