Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég erős kétségeim vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég erős kétségeim vannak, hogy vannak-e még manapság rendes lányok. Valaki megtudna nyugtatni, hogy vannak és nem értelmetlen ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Valahogy én már a lányokban csak a rosszat látom, főleg, amelyik szép vagy tetszik nekem, azzal sokkal szkeptikusabb vagyok, hiszen csak jobban érdekel, hogy olyan-e jellemre, mint egy számomra nem vonzó lány jelleme.

2012. jún. 30. 23:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt elismerem de próbálhatnál más környezetben keresgélni, vagy az udvarlásodon változtatni. De mi a konkrét probléma?
2012. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nyugi, vannak még rendes lányok, csak meg kell találnod..türelem
2012. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

ma 00:42


Talán az, hogy túl kedves és illemtudó vagyok, szóval a tipikus jó fiú, aki nem vonzó a lányok szemében, nem úgy, mint a bunkó, böfögős, mindenkit lenéző, beszólogatós, akármit, akármikor, akárhol gátlástalanul megcsináló fickók, akiket én sosem bírtam, de sajnos már belátom ilyenné kéne válnom, ha nekem tetsző lányt szeretnék, különben csak olyan lányok maradnak, akik senkinek sem jönnek be külsőre vagy jellemre.


A probléma másik oldala, hogy a külsőmmel sosem voltam kibékülve, emiatt már eleven az van a fejemben, hogy biztos csúnyának lát ez a lány is, nem is sok értelme van próbálkozni, na meg erre csak ráerősített, hogy elég durván bánt velem egy-két lány az ilyen ismerkedési szándékaim után, a külsőmre célzott az egyik, hogy csúnya vagyok és mit képzeltem magamról, hogy őt lemertem szólítani, odamertem hozzá menni, lényegében ez ébresztett rá, hogy igaza van és tényleg nem lehetek valami vonzó, azóta nem is szólítottam le soha többet egy lányt sem, pedig azért voltak kedvesek is, akik elismerték, hogy nem merik leszólítani a fiúk őket. Mondhatom az egyik lány 10/10-es volt, bár foglalt. De a lényeg, hogy ismét lent vagyok, elég nehezen tudtak haverok felrángatni, hogy végre én is merjek lányokat leszólítani és élőben ismerkedni, idegen lányokkal, de ez a lány úgy letörte a kedvem, illetve azóta neten is kaptam egy hasonló lánytól negatív véleményt, hogy már sehol sincs kedvem lányokkal ismerkedni jelenleg, már több értelmét látom a pénznek, mint egy párkapcsolatnak, főleg, mivel szerintem számomra ez jelenleg lehetetlen. Ki kéne gyúrni magam, rendbeszednem a ruhatáramat, mert elég szegény család a miénk, alig van egy-két mai, márkás cuccom. De ehhez sok-sok pénz kéne és én jelenleg ebből állok hiányra, de amint lesz munkám, remélhetőleg elég lesz a kondira és pár új ruhára, jelenleg csak ebben hiszek, de csodát nem remélek, viszont a kedvem talán jobb lesz és szebbnek látom magam majd, talán nő az önbecsülésem is, ha jobb, izmosabb testem lesz és menő cuccaim, senkinek sem kell egy szegény srác. A külsőségek számítanak a mai lányoknál is, ami érthető, hiszen szeretni egy bunkó állat is tud.

2012. júl. 1. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!