Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ciki ha ritka szőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki ha ritka szőr van egy pasin? Vagyis ritkább az átlagnál.

Figyelt kérdés
Pl.a lábamon,a kezemen,az arcomon,a hasamon
2012. júl. 1. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Már nem divat a szőrös pasi.
2012. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ja,nemdivat már a szőrös+ezen nincs semmi ciki:)
2012. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ciki, nekem például egyáltalán nem jön be a ritka sem. :) Az enyémen nincs ritka sem. :)
2012. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ja mára már csak a csupasz páwákat csipázzák a csajok.Úgyhogy sok sikert.
2012. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Hát izé..ez van. A páwáknak szép mutatós a farkuk tudod, az a lényeg. ;D

Amúgy csak viccelek, de tényleg nem divat a szőrös pasi. És a páwás dologban is van némi igazság..

2012. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
undorito a csupasz hapsi
2012. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Én is a szőrtelen mellett vagyok. Nem majmokkal akarok szeretkezni. Akkor állatkertbe mennék. :/
2012. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem speciel bejön. Szerintem inkább az a ciki, amikor a pasi full szőrteleníti magát.
2012. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem bárhol lehet szőrős a pasim csak ne nagyon az arcán. Szeretem a "BabyFace-t" :D de ám szerencsém van.. barátomnak leginkább csak a lábán van szőr ott elég sűrű. a kezén ritka. hasán szinte semmi. arcán van de kb 2 naponta borotválkozik miattam.
2012. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ami a legjobban aggaszt az a hasam.mit csináljak vele? ha leborotválom úgy nézek ki,mint 5éves koromban, ha meg meghagyom elégy nyomi néz ki A lábszáromon van eléggé,de a combomon már elég gyászos a helyzet. Szóval borotváljam a hasam vagy ne? (nincs hónalj kutyám, meg a cerkám is borotválom rendszeresen)
2012. júl. 1. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!