Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a fehér bőrről? Nem nagyon tudok vele mit csinálni sajnos:\

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy nekem régen napallergiám is volt, bár az utóbbi két nyáron hála az égnek nem jött elő :) De a lényeg, hogy eléggé fehér a bőröm, barátnőim kicsit barnábbak csak, de még így is majdnem rikítok mellettük... ami mondjuk strandon kissé érdekes, de ez van :D Folyton kenni kell magam, barnulni elég nehéz, inkább csak leégek vagy pirosodok, aminek utána lesz max egy kis színe, de ez is elég kevés.


Szóval tényleg nem tudok mit tenni vele. Mennyire számít nektek? Amúgy azt mondják illik hozzám: sötétbarna hosszú haj, nagy zöld szemek :)


Azzal is tisztában vagyok, hogy a fehér bőrön az esetleges hibák is jobban meglátszanak. Nem vagyok sajna nagyon vékony, van egy kis pocim, ami ellen már próbálok tenni, nagyon igyekszem :)


Tehát vannak olyanok, akiket nem zavarna a fehér bőr? Vagy esélyem sincs? :D

Előre is köszi.


18/L


2012. júl. 1. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
nálam van esélyed 19F
2012. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
A fehér az szekszi (sic). :D
2012. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Ha fehér akkor fehér, nincs mit tenni :)
2012. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Tök jó neked:)Én nem akarok lebarnulni,de sajnos mindig sikerül és tiszta ideg vagyok tőle.
2012. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is fehér bőrű vagyok. A lábam sosem sül le.Örülök ha a felsőtestemnek van színe. Ez van fogadd el. Akinek tetszel fehér bőrrel is tetszel.Akinek meg nem annak tök mindegy milyen színű a bőröd.
2012. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is fehérbőrű vagyok, amúgy sem fog meg a nap, csak nagyon enyhén, utálom is a hőséget, és anyajegyeim is vannak, amiket meg bőrgyógyász erősen óva intett a napoztatástól, szóval nem igazán szoktam lebarnulni. :)

Én is rikítok, szívesen lennék barna bőrű, de hát ez van, ezt osztotta a sors. Furcsa, mert családban mindenki barna, ha ugyanannyi időt töltünk a napon, rajtam kívül akkor is mindenki csoki barna lesz. :)

Én már megszoktam, nem tudok vele mit kezdeni, és eddig is sikerült bepasiznom, szerintem ez után is menni fog. Volt aki beszólt emiatt, hogy "hát barnulhatnál egy kicsit", de ez kb olyan, mintha azt akarnám, hogy valakin kevesebb szőr legyen, vagy fehérebb legyen a foga...

21L

2012. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én lebarnulhatnék, de nem akarok, mert elég vékony, érzékeny, fehér bőröm van. Ehhez sötétbarna hosszú haj és tengerkék szemek. Nagyon jó ez a természetes kombináció, öltözködni is tudok még nyáron is :)

Az igazság az, a fehér bőrt tudni kell viselni, így még szexi is lehet!

Ha megnézed a világos bőr fiatalít, a sok napozástól előbb-utóbb foltos és ráncos lesz a bőr.

30N

2012. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a barnább csajok általában jobban bejönnek de ismerek fehér bőrűben is szépet.Azért hipófehéren világítani a strandon a többiek közt nem szép látvány általában.De mondom egy csajt ismerek aki nagyon bejön így is úgyhogy nem lehet ez alapján általánosítani.Itt is az összhatás számít.
2012. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semmi baj vele, és a kis pocival sem!

Ápoltság, és a lehetőségekhez képest szép legyen.

Te, ha akarod, akkor hallani barnító testápolóról...

2012. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha ilyen lány fogna meg tetszenél!! nekem speciel nagyon tetszika fehér bőr 18 L /bi
2012. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!