Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb. hány visszautasítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány visszautasítás után kezdhet el egy pasi gondolkozni azon, hogy valamu gáz van és tennie kellene ellene?

Figyelt kérdés
Gondolom nem 5 ez a bűvös szàm, hanem egy magasabb érték, nem?
2012. júl. 1. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13
2012. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de én már 1 visszautasítás után is magamba nézek.
2012. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem utasitalak el elözö leány
2012. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1utàn? Te jòl vagy? Ez olyan mintha volna olyan ember aki mindenkinek bejon es nem lehet elutasitani. De ez meg nem szuletett meg.
2012. júl. 1. 19:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi időn belül történik x számú visszautasítás.Mondjuk ha egész nyáron bulikba jársz és ennek ellenére csak visszautasításokban van részed az már jelentheti azt hogy valami gáz van.De ha egy éjszaka 5 csaj visszautasít az lehet hogy csak azt jelenti pont nekik nem jöttél be de amúgy nincs gond veled.Én már kaptam annyit hogy mostanában próbálok rájönni az okára.
2012. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen biztos hogy erre gondoltál, de én 3x vagy 4x próbálkoztam egy csajnál, utána eléggé magamba fordultam.
2012. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a kérdezö azt irja hogy nincs olyan aki mindenkinek bejön. ne nézzetek beképzeltnek de én igen. eddig senkise utasitott el és akármilyen társaságban vagyok mindenki nekem udvarol.az összes srác. volt olyan hogy a társaságban 10 fiu volt akkor is az összes rám hajtott. utcán is beszologatnak. akármikor kilépek az ajton mindig beszolnak nekem nincs kivétel.és nem vagyok kihivo k.urvöltözetben. lehet rajtam nagy kabát is télen ugyhogy nincs kint semmim se akkor is beszolnak
2012. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én minden visszautasításon elgondolkozok. Főleg, ha megindokolják. Van amikor annyi az ok, hogy más világ vagyunk, ilyenkor nem látok problémát megesik. Ha valami külsőmre vagy viselkedésemre vonatkozó probléma van, akkor elgondolkozok rajta, és szükség szerint változtatok rajta.

Amennyiben a kritika normális, én komolyan veszem, akárki is mondja. De a "h.ülye ronda p.icsa vagy" kezdetű dolgokat nem veszem magamra, ha sértődésből vágják a fejemhez.

21L

2012. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valakik 200 visszautasítás után sem veszik észre, hogy lejjebb kellene rakni a lecet.
2012. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen is, szerintem nincs olyan, hogy valaki mindenkinek bejön. Max eddig jó helyen kerestél. Lehet hogy a mostani közegben bombajó nőnek számítasz, de ez csak a környezet függvényében van így. Lehet, hogy ha két várossal arrébb költözöl, vagy picit feljebb lépsz a társadalmi ranglétrán, ott épp csak egy erős közepesnek számítassz mert olyan a mezőny.


A visszautasítás is ilyen, de persze ott érdemes feltenni a miért kérdést.

2012. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!