Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csináljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki nagyon félreértett valamit,én viszont tiszta szívből szeretem,és felszeretném hívni, megkérdezni h miért haragszik rám, de rettegek ettől, mert tudom h makacs,és félek h rámcsapná a telót.Ma este fogok neki írni egy levelet,aztán mikor úgy gondolom,h elolvasta akkor felhívom.Már egy hónapja nem beszéltünk,nem is találkoztunk,még csak véletlenül sem.Léccí segítsetek, ő az életem értelme.
2012. júl. 1. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ő az életed értelme. Csak szerelmes vagy. Ennyi.

Hívd fel, mondd el neki, amit rosszul fogalmaztál, és kész.

2012. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De annyira rettegek, h rám csapja-e a telót vagy h egyáltalán mit fog mondani :S:S Mert ha valami olyasmit mond, én összeomlok, ez már így is nagyon fáj:S:S
2012. júl. 1. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak megírnám neki a levelet és kész, nem hívnám fel. Ha tényleg ő értett félre valamit, akkor nehéz beismerni és ezt ki is mondania, netán bocsánatot kérnie. Elolvassa, megemészti. Ha legközelebb összetalálkoztok, akkor egy kérdést megér, hogy olvasta-e a levelet. Ne nyomulj. Ha nem tetszel neki, akkor különösen zavaró lenne a szitu, hogy zaklatod ezzel, hogy tisztázni akarod. Lehet, hogy tojja le magasról az egészet.

Vagy ha mindenáron választ vársz, akkor várj egy-két hetet, hogy ráérjen válaszolni vagy addigra már biztos átgondolta és egy nem tolakodó telefonhívásnál már nem csapja rád.

2012. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!