Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan mutassam ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan mutassam ki egy buliban, h bejön egy srác, és mégse tűnjek nyomulósnak? Mivel tudnám elérni, hogy ő kezdeményezzen? Hogyan mutatjátok ki tetszéseteket, mielőtt vagy anélkül hogy odamennétek?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúk válaszát várom, de jöhet a lányoké is. Ezért kort, nemet írjatok :)
2012. júl. 1. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
elég ha nézed és a közelében vagy, nekem legalábbis ennyi elég hogy odamenjek egy csajhoz 18f
2012. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi eszed sincs te nyomorék?


F/26

2012. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézzél háromszor mélyen a szemébe. Ez a minimum de egyben elegendő is. Az a baj, hogy sokan erre sem képesek. Nem vagyunk gondolatolvasók, kinél érdemes próbálkozni.
2012. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dobáld szexisen a hajadat, tedd erotikusan kersztbe a lábadat(miniszokny), tekergesd a fürtjeidet és közben nyálazd meg egy kicsit a felső ajkadat és nézz érzékien a fiú szemébe, hogy érezze a vonzalmadat
2012. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de azért leírom a személyes tapasztalataimból :) amikor párszor kedvesen rámosolyogtam a kiszemelt fiúra, a legtöbb felkért táncolni :) szóval egyszerű. Csak vigyázz hogy ne műmosoly legyen :)
2012. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lehet h nyomorék vagyok, de törekszem arra, h ne legyek az :D és csak kíváncsi voltam fiúk véleményére :D
2012. júl. 2. 00:10
 7/8 A kérdező kommentje:
...még annak is örülnék, ha csak egyszer táncolhatnék vele:D
2012. júl. 2. 00:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Szexisen dörgölőzz hozzá"véletlenül"
2014. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!