Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mitől izgultok fel ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mitől izgultok fel ha a barátnőtökkel vagytok? Nem szexuális előjátéknak gondolok, hanem csak úgy, amitől bármikor feláll.

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Már csak az a jelenet ahogy kifordul a konyhából a kezében egy gyöngyöző korsó sörrel...
2012. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem néha elég egy ölelés is. nem tudom hogy ilyenre gondoltál-e :D
2012. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
ha ki áll a tv -képernyője elől és nem kiabál és hagyja nézni a meccset !
2012. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha valami szexi ruhában rohangál elöttem vagy fehérneműben akkor az engem általában beindít :D
2012. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló kemény volt. :) :D Jót mosolyogtam rajta.

19/F

2012. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 makawelli válasza:
26%
Ha meztelenül hempereg tollban és kátrányban
2012. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a 2. és a 4. válaszolónak köszönöm. igen,ilyenre gondoltam :D a többiek válaszai már unalmasak.. hamár vicceskedni akartok ,legalább olyat írjatok ami tényleg vicces ;)
2012. júl. 2. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem most nincs senki de exemnél általában ezektől: Ha hozzámér, egy csóktól, ha látom öltözni, ha látom vetkőzni, ha reggel a borzas hajára nézek és olyan vad szexinek tűnik. Amikor az ölembe ül, amikor ölbe viszem az ágyba. Amikor huncut szemekkel néz rám. Ennyi jut egyből eszembe, de még bizti van egyéb.

27 F

2012. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha fürdés után egy pillanatra is lekerül a törölköző róla és meglátom a formás popsiját..

Ha közelhajol hozzám a dekoltazsával együtt...

Ha hiányos öltözetben fekszik az ágyamon...

Ha szexi ruhaban fekszik az ágyamon...

Ha meztelen (olyankor màr mind1 mit csinál pl. fekszik az ágyamon) ;D

2013. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!