Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedés után találka?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés után találka? És hogy "oldjam meg"ezt a korbeli különbséget?

Figyelt kérdés

kb egy hónapja már rendszeresen beszélünk msn-en..már képet is láttunk egymásról és jól megértjük egymást..hol én írok rá, hol ő rám és szinte minden nap ebszélünk..

Én 16/L ő 21/F

Alap esetben normálisnak tartanám a dolgot, de nekem még nem volt senkim sem...és ezt a szüleim is tudják

Szüleim tudják mikor, merre vagyok(apa rendőr és már aggódik, sok rosszat látott) Így nem merném bejelenteni hogy: "Szia , anya, holnap elmegyek egy 21 éves sráccal találkozni, mert már egy hónapja beszélek vele és szerintem kedves meg normális:D"

Szóval ezt sem tudom hogy oldanám meg..na meg nem tudom, hogy tudnám "vállalni" a dolgot a kortársak előtt, ha esetleg lenne is belőle valami:/...

Köszönöm az értelmes válaszokat:)



2012. júl. 2. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha szereted nem kell törődni a korral... nálunk a párom a fiatalabb... és a férfi... eleinte furcsa volt de már nem érdekel :) (ja és neten ismertük meg egymást)


amúgy nappal találkozz vele forgalmas helyen... jobb az elővigyázatosság ;)

2012. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

5 ev nem sok. Nekem 17 evvel idösebb a parom. Igaz hogy amikor összejöttünk mar 19 (nagykoru) voltam. A környezetünk egy idö utan megszokta a dolgot.

Hogyan talizzatok?

Kerd meg 2 baratnödet hogy menjenek veled. Otthon is azt mond hogy a baratnökkel mesz fagyizni/kolazni stb... Amikor talalkozol a pasival üljetek le. Baratnöid pedig egy masik asztalnal legyenek, ahonnan jol latnak titeket de nem hallanak annyira jol. Fölösleges cirkusz elöidezni otthon ha az elsö tali utan lehet nem lesz semmi. De igy legalabb vigyaznak rad a csajok. Ha összejön, akkor amig otthon be nem mutatod csak nyilvanos helyen talalkozzatok.

2012. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy később megszokom/nám,de a kezdettől tartok:D

Ha mondjuk egy osztálytársnőm mondaná, hogy egy 21 éves sráccal jár..hát először meglepődnék nagyon:D


Igen, a forgalmas hely nem árt, tudom:)..De egyébként amúgy is valami forgalmas helyen szeretne találkozni..magától:D

2012. júl. 2. 20:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen mond el a szüleidnek és nyugtasd meg őket, hogy forgalmas helyen találkoztok, ahol sok ember lesz és nem eshet bajod és legyen nálad telefon.

A kor nem döntő tényező, ha egyébként megértitek egymást.

2012. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindenképpen meg akarom mondani, nem akarok hazudni, de még ki kell találnom hogyan közlöm velük...

Igen, elővigyázatos vagyok/leszek, ..hát remélem jó lesz..

Köszi a válaszokat:)

De ha valakinek még van mentő ötlete az adhat tanácsot nyugodtan:)

2012. júl. 2. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feltétlenül azzal kezdd, hogy hány éves a srác, csak annyit mondj, hogy találkozol egy fiúval, aki szimpatikus neked, és te is neki. Persze, hogy jobb elővigyázatosnak lenni, de az se jó, ha azon jártatod az agyad, hogy "jajistenem, most elrabolnak és megölnek" stb. (most mondtam egy szélsőséges példát). Otthon bejelentheted úgy, hogy "valami fontosat szeretnék közölni: megismertem egy srácot, és találkozni szeretnénk". Szerintem te sem mennél bele, ha nem lenne normális a fiú, és biztosan a szüleid is tudják, hogy képes vagy helyesen dönteni. Megbeszélitek, hogy mikor mész el, és hogy mikorra érsz haza, és közlöd a sráccal is, hogy neked ekkorra haza kell érned. A kortársaiddal meg ne törődj, ez a te életed, nem az ő kedvükért kell boldognak lenned. Jó, nyilván jobban passzolna hozzád a közgondolkodás szerint egy 17-18 éves fiú, de ha ti így boldogok tudtok lenni, akkor az a ti dolgotok. Sok sikert, szerintem a szüleid nem fogják leharapni a fejed, sőt szerintem örülni is fognak.
2012. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia, masodik vagyok.

Dolgozik vagy tanul a srac?

Az en parom festö, elhivtam anyamekhoz lakast festeni. Akkor meg nem tudtak hogy jarunk. Megismerkedtek, megkedveltek, amikor kesz lett a festes (3-4 nap) akkor mondtam el hogy ö a baratom. Igy is volt haddelhad meg cirkuszolas, de legalabb az elött megismertek rendesen mielött meg elöiteletesek lettek volna.

Valami hasonlo talan nalatok is bevalna.

2012. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát ő "sajnos" még tanul(ilyen értelemben sajnos, de nem baj ha tanultabb lesz:)) így nálunk ez nem működne:S

De köszönöm a tanácsot:D Jól megoldottátok, ötletes:)

Egyenlőre nem mondok semmit, mert még ott tartunk, hogy nagyon jól megértjük egymást, de nem tudjuk konkrétan mi lesz belőle...lehet csak "barátság" lesz a vége:S

2012. júl. 3. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Na es korrepetallas? 1x 2x "ott felejti magat" vacsira?
2012. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet:D Köszi:)
2012. júl. 4. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!