Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan csaj aki megfogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj aki megfogja egy fiú seggét és nem a barátjáét?

Figyelt kérdés

És nem búza a gyerek?


Mert fordítva már láttam, hogy rácsapott egy csajnak poénból egy srác, nem is egyszer, és röhögtek, egyet, de úgy, hogy egy lny csapott volna rá, vagy fogta volna meg, és nem a barátja vagy búza volt a gyerek még soha...

Vagy rossz társaságba járok? :D



2012. júl. 2. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ht ezek szerint van olyan...
2012. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nahát, hogy mik nem történnek manapság! Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk! :D
2012. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most irigykedsz, h nem a te seggedet csapkodták? Te búza vagy?


Mi ebben akkora rendkívüli? Láttam már igen, nem is egyszer.


24L

2012. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam néha..:D

16/L..:D

2012. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még nem csináltam ilyet, szerintem ez mind két nem részéről bunkóság.20l
2012. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:) Van egy sztorim ehez. Ez egyik exemmel történt meg. Elmentünk kettesben bulizgatni, vittük a havert is aki nemrég szakított a nőjével, elég rossz paszban volt emiatt. Elkezdtek sörözgetni, meg mustrálgatni a csajokat. A haver bujtogatta a btomat. Aztán mentünk táncizni, és ennek hatására egyszer csak észrevettem h a pasim megfogta az egyik csaj seggét hülyeségből. fel voltamháborodva a pasim meg tagadott. Na erre a szeme látára kiszemeltem egy jó pasit és bosszúból... a srácnak tetszett, mosolygott csak nem értette a dolgot, mert látta mellettem a pasimat, a pasim is röhögte a helyzetet.

Aztán tánc közbenmegint látom h megfogja egy idegen csaj s..ét! Utána megint én egy pasijét. Másnap durván összevesztünk, olyan szinten h stresszlevezetésnek végigsétáltam a fél Dunapartot. Mikor hazamentem mondtam h elköltözök. Elkezdett bocsánatot kérni, meg sírni, h ne hagyjam el, aztán szent volt a béke. Ma már csak röhögök az egészen.

2012. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és másnap a haver is jól le lett b..va!
2012. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!