Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Mivel strand idő van ezért egész nap a strandon ülök és hát...elég sok jó pasi van.Különösen egy akit mindennap látok és azt vettem észre,hogy ő is figyelget engem.És hogy tudnék vele megismerkedni,beszélgetni.Amúgy meg elég félénk vagyok,ezért egy kicsit nehéz dolgom van. .Előre is köszi a válaszokat,tippeket:)17/l
2012. júl. 2. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

hú hogy neked milyen jó dolgod van, hogy semmi dolgod nincs. irigyellek.


odamész, köszönsz, beszélgetsz.

2012. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá. Például.
2012. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menj el kólát, vagy lángost venni amikor ő megy és állj mögé a sorban vagy elé aztán majd csak lesz valami, vagy csak egyszerűen sz*pd le az öltözőben
2012. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
keresd meg hova tette a cuccait pl törölköző pléd ilyesmi és sátorozz le te is mellé jó közel és várd meg mikor kijön a vízből és néha mosolyogj rá ha van vér a pucájába úgy is megszólít
2012. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lanyocska@ válasza:

Szia :) na szoval.

nekem minden csak egy félénk kis sziával kezdőődött! :$

2012. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lanyosk@: És úgy is van.

Kérdező: Nem biztos, hogy a srác ténylegesen észrevett, csak megnézett, de ennyi. Ha neked tetszik, lépj te.

2012. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*lanyocsk@
2012. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4. ez nagyon jó ötlet holnap ki is próbálom köszi:)

5.És a szia után mi következet?

2012. júl. 2. 22:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!