Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem a lányok fura ízlésvilágát fiúk terén?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az őrületbe kergetnek a mai lányok, mert minden fiú bejön nekik, úgy érzem, csak én nem kellek nekik, de nem értem az okát. Állítólag helyes vagyok és már nem is egy lány mondta nekem, hogy el sem hiszi, hogy nekem még nem volt sosem barátnőm. Jó, igaz én nekem nincs valami sok önbizalmam, magamat a mai napig rondának tartom, pedig magam is tapasztaltam már, hogy csak nem vagyok talán olyan ronda, mint gondolom. De a legrosszabb, hogy a lányok összejönnek mindenféle fiúval csak épp rám nem mászik egy lány sem, ha próbálkozo lekoptatnak a van barátom szöveggel vagy látszik, hogy érdektelenek az irányomban és inkább én vonulok vissza, bár volt olyan is, hogy elűztek a lányok. Persze buta, tiniktől sokat nem is vártam, az ilyenek nem veszteségek, normális barátnőt szeretnék úgyis. De azért elég rosszul esett, ahogy bántak velem a lányok, miután összeszedtem nagy nehezen minden bátorságomat és leszólítottam őket. Nem mondom, hogy ne lettek volna rendesek is, de ritkák és bizony ők már foglaltak voltak és valóban, nem kamuztak, láthattam az adatlapjukon a sok közös fotót.


Mindig nézem ezeket a fiúkat, mitől olyan helyesek, mi bennük az, amitől ők jönnek be nekik és nem én mondjuk, de nem találtam egyikben semmi extrát külsőre. Volt olyan is, aki szerintem csúnya, mégis szép barátnője volt.


VAjon én miért nem kellek egy lánynak sem, belém miért nem tudnak szerelmesek lenni, miért nem történik az, hogy meglát egy lány és hirtelen azt érzi, hogy le kell szólítania, mert bejövök neki külsőre. Miért nem kellek nektek lányok?


2012. júl. 3. 01:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem értem. Hány éves vagy?
2012. júl. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Na én ezt nem fogom elolvasni! Szard le azokat akinek nem jössz be ,akinek tetszetős vagy,azokkal komunikálj.
2012. júl. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám. Csak én nem próbálkozok olyankor, ahol látom, hogy egyáltalán nincs meg az érdeklődés.
2012. júl. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hog ynem látom a rajongásukat értem, élőben, neten meg inkább tapadnak olyan ronda lányok, akik nem az eseteim. De szerintem az ilyenek mindenkire tapadnak, mert egyet elutasítottam és átpassszoltam haveromnak és vele is ugyanúgy elvolt meg szerelmet vallott stb. Tiszta szánalom, hogy az ilyen csúnya, kövér lányoknak már mindegy ki, csak fiú legyen.

Szóval én amúgy is olyan lányt szeretnék, akivel vonzódunk egymáshoz legalább testileg. De olyan érdektelenek az ilyen lányok az irányomba, semmit nem tudok leolvasni az arcukról, hogy most tepernem kéne és akkor talán bejönnék nekik vagy inkább hagyjam őket? Néha azt éreztetik, hogy ők csak a sült galambra várnak, a sok srác meg hadd égesse magát előttük. Nekem már úgy elvették a kedvemet, hogy több mint két hónapja nem szólítottam le egy lányt sem élőben, pontosabban már nincs is erőm, kedvem hozzám, nem visz rá a lélek, pedig előtte olyan lelkesen próbálkoztam lányoknál.

2012. júl. 3. 02:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

NYAF NYAF!!! Uristen micsoda hisztis ovodas vagy te, te jo eg. Na ezert nem kellesz senkinek. Ez a hozzaallas sugarzik beloled, ilyen ember senkinek nem kell!!


Am meg ha az utcab szolitasz le valakit, ne vard, hogy rogton beledesik... Plusz latszik, hogy csak eszkozkent tekintesz a lanyokra ("lepasszoltam haveromnak"), ez meg szanalmas. Benned van a hiba, ha olyan helyes vagy, es megsem kellesz senkinek, es valszeg a szemelyisegedben.

2012. júl. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 02:31


Most miért? Senki sem tökéletes. Amúgy is csakk átadtam az elérhetőségét a haveromnak, mert az a lány már szabályosan zaklatott, ha letiltottam msn-ről, képes volt kikeresni facebookon és ott is zaklatni! Szerinted mit kellett volna tennem, így meg legalább béként hagyott, haverom meg szereti a kövér lányokat.

2012. júl. 3. 02:43
 7/16 anonim ***** válasza:

ahhoz,hogy rajongjanak érted,vagy extra alfának kell lenned testileg-lelkileg,vagy hírességnek.

uh ezt a vágyadat alapból nem is vágom.

ez az önkritika teljes hiányára enged következtetni.

elkényeztetett kis majmok szoktak így gondolkodni.

tisztára,mint joffrey a trónok harcából,az ilyen kis gyökér,hogy őt isteníteni kell,mindenféle alap és ok nélkül.


amúgy meg ritka lúzer dolog ilyesmivel traktálni egy csajt,hogy nem volt még csajod.

egy ilyen párbeszéd lefordítva kb így hangzik.

képzeld vesztes vagyok.

ááá,nem tudom elhinni,hogy vesztes vagy.

de igen,képzeld ez igaz.


a csúnyákon meg tudnál gyakorolni,te pö-cs.

de igazad van,matyizzál inkább,az a neked való.

2012. júl. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha neked van gusztusod egy mázsás zsírdisznóhoz, akkor tessék.
2012. júl. 3. 03:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindenki kb. a saját kategóriájával tud összejönni. 1-es az 1-essel, 5-ös az 5-össel, 10-es a 10-essel. Ezen persze változtathat az, ha az illető nagyon magabiztos, nagy dumás, kiterjedt baráti köre van stb. Rád ezek valsz nem igazak, és szintén valszeg 5-ös létedre 10-esekre hajtasz. Nem fog összejönni.
2012. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
már előttem is leírtak hasonló dolgokat, de én is csak azt tudom mondani, hogy elég ha közeépkategóriás vagy külsőre, ha van mellé jó humorod, jó dumád attól máris 10-es leszel a lányok szemében. ha ez nincs meg, nos, akkor tényleg nem sok az esélyed, mert a lányok valószínűleg nem fognak odamenni hozzád csak azért mert jól nézel ki... ilyesmit ne is várj el. tudom, hogy már elfogadott az is ha egy lány kezedményez, de azért gondolj bele ez előrevetíti a későbbi kapcsolatban is szerepeket: "jaj de ügyesen felszedtem ezt a helyes fiút" - nem gáz ez egy kicsit?!
2012. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!