Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon fáj

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon fáj

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok egy fiúba de tényleg igazán most leszek 13 éves ő pedig 18 a tesóm haverja . nagyon fáj h nem lehet az enyém és nem tudom mit csináljak nagyon szeretem és tudom h most még nem lehet az enyém.

2012. júl. 3. 14:41
 1/4 okoska31 ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de szerinted egy 18 éves fiú mit kezd egy 13 éves lánnyal?


majd 5 év múlva. Akkor már tetszene neki a felállás nagyon:)

2012. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom de nekem az is elég lenne ha csak barátok lennénk de nem tudom h h közeledjek felé
2012. júl. 3. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress egy korban hozzád illő srácot. Kiskorúhoz ő hozzá sem érhet...
2012. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni. 13 évesen ne világmegváltó szerelemekkel foglalkozz ráérsz arra még nagyon nagyon. Légy barátokkal menj strandra játszatok egyetek gumicukrot mittudomén amit minden normális 13 éves kislány csinálni szokott.
2012. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!