Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy felnőttként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy felnőttként, csak a tinik vonzódnak hozzám, de azok is csak szexuálisan?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok.

Mikor tini voltam össz-vissz 2 barátnőm volt(nem voltak hosszú kapcsolatok), akkoriban nem tudom miért de a korombelieknek nem jöttem be.

Azt hittem valami a testemmel lehet ezért olyan 18 koromban elkezdtem gyúrni, nem brutális módon, szép szálkás testem lett. De ez se sűrűn vált be, most pedig az lett, hogy a korombelieket nem érdeklem, hanem csak a tiniket, de azok is csak szexuálisan. Sok meg is mondta, hogy olyan kisugárzásom van. Amúgy rendkívül fiatalos arcom van, 25 vagyok, de olyan 17-18nak nézek ki.


Ez sokáig így fog maradni? Vagy Miért van ez?


2012. júl. 3. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Az előbb írtad le miért van...
2012. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy nézel ki mint egy tini ezért a tinik vonzódnak hozzád mi olyan nehéz ebben? :D De volt hogy bepróbálkoztál korodbelinél és elhajtott vagy honnan veszed hogy a korodbelieknek nem jössz be?
2012. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig akárhányszor próbálkoztam korombelieknél mindig nem volt a válasz vagy lekoptattak
2012. júl. 3. 15:08
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:

Nem ertem mi a bajod ombre??!!

10 ev mulva vissza fogod sirni ezeket az eveket!! Szerintem az itt levo rinya-fiuk mind szivesen cserlenenek veled!!

27F

2012. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó de milyen már az, hogy a 25 éves fejemmel 15-17 éveseket dugjak...
2012. júl. 3. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lehet h 5 év múlva örülnél ugyanennek a szitunak
2012. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, én 22 évesen nézek ki 15-17-nek. Szintén a tinik nyomulnak rám, de nekem nincs képem kihasználni őket. Amúgy is rondának érzem magam és tartok tőle, hogy nem jönnék be nekik élőben.
2012. júl. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!