Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülye vagyok? (lányok)

Figyelt kérdés
:D Az lenne a kérdésem főleg lányoktól, hogy ha tegyük fel egy jó képű gyerek vagyok 21 éves:) és arra várok, hogy a csajok leszólítsanak akkor egyedül fogok maradni? ne haragudjatok nem vagyok beképzelt csak érdekel a véleményetek:) vagy arra várok, hogy ők kezdeményezzenek, vagy arra , hogy megbámuljanak.. :D köszi előre is a válaszokat

#kérdéés
2012. júl. 3. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hülye nem vagy, de akkor ne várd a csodát.
2012. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy hülye, csak tutyimutyi :)
2012. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Kevésbé vonzó lányok valószínűbb, hogy le fognak szólítani.
2012. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy érdemesebb lenne megpróbálni hogy te lépj elsőnek, akinek akár tetszel és mégis egy picit is visszahúzódóbb vagy úgy gondolja hogy a fiúnak kéne lépni először ő rád fog várni
2012. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Fiú vagyok, de mi a túróra vársz? Légy férfi! Ennyi amit erre mondani lehet. Menj oda és hajrá.
2012. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha megyek az utcán nem nagyon néznek meg és félre ne értsetek nem ezt várom, vagy is igen mert parázok:D de sokan azt mondták nem vagyok egy ronda gyerek az utcán még se néznek hosszan pl a lányok, ez adna egy lökést bátorságot értitek :S
2012. júl. 3. 20:33
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ők egy mosollyal megadják az engedélyt a közeledésre, te dolgod kihasználni azt.
2012. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még soha m történt olyan, hogy akár csúnyább lányok kezdeményeznek pedig nem vagyok csúnya srác:)
2012. júl. 3. 20:34
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon tényleg nagyon jó pasi vagy... De hol várod, hogy leszólítsanak? Utcán? Ott nem sok esélyed van. Ha jász diszkóba, akkor azért talász bőven nyomulósat.

Ha nem vagy annyira tuti pasi, ne várd meg...

2012. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz olyan lányoknál, akik az ismerőseid. Na nem 10 éves barátságra gondolok, hanem frissebb ismeretségekre, akikkel lehet még mit kezdeni, és nincsenek elkönyvelve a dolgok.
2012. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!